Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliki vam je prsohvat, ili kako to uopste merite?
Morao sam postaviti tekmu, dobio sam ideju od jedne clanice sad da ne kazem koje nadam se da ce napisati svoju velicinu.
Hajde devojke, zene, babe, samo napred! I iskreno!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
ene, tačno oće da se posvadimo..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Ako dodje do nesuglasica, zare i ja cemo formirati arbitraznu komisiju.

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Moramo uzeti i morskog. da ne bude odnos glasova jedan prema jedan.

Tačno sam znao da će damica prva da postuje.......telefon da ugradimo na forum prvo bi se mutavi neki fatio za njega.......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Kao prvo, nemo da me vređaš.. uopšte nisam mutava.. a kao drugo je isto ovo prvo..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
izem ti temu..da je morski otvorio pa i da skapiram
sram te bilo zedetwisted

bolje da si pitao za godine
zedlion kaže...

Ako dodje do nesuglasica, zare i ja cemo formirati arbitraznu komisiju.

Ja numem da odmerim bez pipanja..........za damicu nosim pincetu......ne brini damice sterilišem je redovno posle masturubuntacije......
damica kaže...

Kao prvo, nemo da me vređaš.. uopšte nisam mutava.. a kao drugo je isto ovo prvo..

Nije vređanje.....samo konstatacija......neznampojma što se pronalaziš u tome.....roll
ZdravkoMića kaže...

Ja numem da odmerim bez pipanja..........za damicu nosim pincetu......ne brini damice sterilišem je redovno posle masturubuntacije......

lollollol
Donna..

#marijaserifovic
Hahaha koji car.. mislim Mr.Z.
Ja bih rekLa...
Pune ruke posla
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
Dobro de.
Nemo` sad da vrdaš, kad te čovek pita.

A i mene nešto interesuje. Smile
Livingston kaže...

Dobro de.

Nije valjda da pitas mene Smile
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
Al` nemoj da varaš, pa da daš odgovor od pre godinu dana.

Vidim da je Zed preduzimljiv čovek, ne gubi vreme na nevažne stvari. Smile
Livingston kaže...

Dobro de.

Za razliku od damice.........ovoj poviše bi lopatom morali da odmerimo......ako su pune ruke posla......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:43 pm.