Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Da li biste isli na letovanje bez bracnog partnera?
Avgust 3, 2018 od
Primecujem da sve vise bracnih parova letuju odvojeno. Sta mislite o tome? Letovali ste tako? Koji su razlozi?

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
zedlion kaže...

Primecujem da sve vise bracnih parova letuju odvojeno. Sta mislite o tome? Letovali ste tako? Koji su razlozi?

jesam i o5 cu...ludilo, zurke, alkohol, seks shocklol

tako sam cula..pa da probam dok ne ostarim previse razz
Poslednja izmena Avgust 3, 8:10 pm od Kontrasica.
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Nisam udata,trenutno bez partneragrin.Ali podrzavam,sto da ne i ako su dvoje u braku,nekad je potrebno malo razdvojenosti.
Morski_Fake kaže...

Dosla si ovdje da ga nadjes?E,kukala ti majka.

Zašto da ne?Moja prijateljica je baš na ovom sajtu pronašla ljubav,ona mi je i preporučila da dođemgrin
   lajkuje ovo
немам си тизи проблемизи, летујем код куће razz

Ma.nekad se mora malo predahnuTT
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)

Zašto da ne?Moja prijateljica je baš na ovom sajtu pronašla ljubav,ona mi je i preporučila da dođemgrin

Koliko znam ovde skoro svadbe nije bilo...Tongue
zedlion kaže...

Jesam bez partnera, al s decom...on racuna da me one bolje cuvaju od njega lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Morski_Fake kaže...

Nije,ali se krese sve u osamnaest.cool

A ti samo gledaš, kukala ti majka..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
damica kaže...

A ti samo gledaš, kukala ti majka..

Ne bi da se mesa lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Jes vala, samo bi pokvario..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Damica išla bez mene......i meni bilo super.....
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Dzigi 007 kaže...

Statistika pokazuje da se posle zajednickih letovanja naglo povecava broj zahteva za razvod braka.

..jess..al to ni u srbijU nije tajna :p
Poslednja izmena Avgust 3, 10:56 pm od Manawa.
nego prazno gnijezdo.

Drugo.je prvo

Isto

Djess ti cile.lale. Smile
nego prazno gnijezdo.

Dzigi 007 kaže...

• Logicno je. Sto su v
  1. id supruznici zajedno to brze i pre dosade jedno drugom i dolazi do bracne krize.

Vidim ja da si nam se ti danas onako baš opuŠtio.. Živeli!
Donna..

#marijaserifovic
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:08 am.