Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kada ste poslednji put imali onako baš dobar seks?
(Nešto detaljnije bi moglo ali i ne mora 8) )

Ja pre otprilike desetak dana. I sad mi se digne, kosa na glavi kad se samo prisetim oops
Ovde se izgleda seks ne upražnjava ili su svi toliko fini pa ne vole da se hvale... roll
Ajde Trešnjice bar ti "probi" led pa će onda i drugi valjda da se oslobode Smile
Jedna si od retkih samosvesnih žena ovde.
Uh jbt-е, ovo je izgleda najgluplja od svih tema na Forumu čim se niko ne odaziva wink
A možda je i taj seks već prevaziđena stvar samo meni još nisu rekli :D
Tema je previse intimna ( a zna se sta je intima) ili sam ja previse konzervativna.... roll
Tema je previse intimna ( a zna se sta je intima) ili sam ja previse konzervativna.... roll

Добро је. Мислио сам већ да сам много застарео. Smilelol
[quote="Starakajla"]Ovde se izgleda seks ne upražnjava ili su svi toliko fini pa ne vole da se hvale... roll

xexe... ma prave se fin(c)i... lolwink
I sad mi se digne, kosa na glavi kad se samo prisetim oops

Evo jos par post-ova i ode ja u duboko oranje ((http://www.fotorola.com/uploads/adbdd8fadd.jpg)) lollollol

A sto volEm paor biti, pa to ti je... wink :D :D :D
juce..auto..livada..puno straha..mlogo mocno lol
A danas nešto "brljavo" beše. Valjda zbog ove kiše, ko će ga znati. :?
Bolje da sam gledao engleski fudbal, jbg-a. 8)

Daj Bože da je to u pitanju ali ne verujem. Nejebica je sveopšta pojava u vreme krize i besparice. shock

samo kosa mrgreenmrgreenmrgreen

samo kosa mrgreenmrgreenmrgreen

Suština je u zapeti. Ili zarezu, kako hoćeš Smile Da nije njega rečenica bi imala sasvim drugi smisao.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:12 pm.