Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jeste dobili nekad ponudu koju ste odbili? Jeste dali nekad ponudu koju su odbili? Pricajte mi o tome. Smile

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Manawa kaže...

Pa to smo.i ti ja prosli prije dva.sata ca.

Nesh.me zenit..to se odbija..velik trošak cijelu kuhinju mijenjati Wink

Inace odbijam.skoro svakodnevno..kad me nude zovorinjskim."proizvoda"..

kod vas je interesantno, kada vas odbijaju.

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
recimo ja sam odbio dve zene koje su nudile udaju ili makar da se dosele do mene. Jednostavno nije bilo dovoljno emoncija sa moje strane. Mene je odbila masa zena, ali to je i normalno.
Poslednja izmena Avgust 5, 1:18 pm od zedlion.

Ngozii Nnaa
Моје име је госпођица Сандра Меган Бернард, молим вас да будем нова на интернету и због тога вас молим да ми дате е-пошту како бих вам могао рећи о себи и слици или одговорити на моју е-пошту на (ladysandrababy@gmail.com)

ponuda u mom pp danas, ladno cu je odbiti kao i sve do sada
whooosh i am a dolphin !!
Dobila sam ponudu da radim na 3kanalu, pazi sada, u to vreme je Štreber Radio tamo, imala sam šansu da se sjebem ranije Ali sudbini ne možeš pobeći lol
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
ponuda od koje ne mozes pobeci :D roll
whooosh i am a dolphin !!
laki kaže...

ponuda od koje ne mozes pobeci :D roll

Sudbina, djavo nikad ne spavamrgreen
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
   lajkuje ovo
Bezobrazne ponude se odbijaju, drske, navalentne, nerazumne, glupe, sramotne, nelogične, prazne..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
laki kaže...

Ngozii Nnaa
Моје име је госпођица Сандра Меган Бернард, молим вас да будем нова на интернету и због тога вас молим да ми дате е-пошту како бих вам могао рећи о себи и слици или одговорити на моју е-пошту на (ladysandrababy@gmail.com)

ponuda u mom pp danas, ladno cu je odbiti kao i sve do sada

znaci ona redom .hahhah a slikica vrh..izglerda da je neka osoba sa Alatkom.. tako da nisam ni ja .....razz
damica kaže...

Bezobrazne ponude se odbijaju, drske, navalentne, nerazumne, glupe, sramotne, nelogične, prazne..

Eto ti sad!
Ima nekih ponuda koje ni ne vrede ako nemaju makar nijansu, bezobraznog i pomalo drskosti. shock mrgreen

Stvar mere. cool
damica kaže...

Znači ništa anal pa oral.......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Livingston kaže...

Eto ti sad!
Ima nekih ponuda koje ni ne vrede ako nemaju makar nijansu, bezobraznog i pomalo drskosti. shock mrgreen

Stvar mere. cool

Dočaraj..
Jer meni stvarno nije jasno zašto upotrebiti bezobrazluk i drskost..
Toliko lepših i primamljivijih načina..

Stvar umeća..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
damica kaže...

Nisi morala vako javno Smile
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
damica kaže...

Dočaraj..
Jer meni stvarno nije jasno zašto upotrebiti bezobrazluk i drskost..
Toliko lepših i primamljivijih načina..

Stvar umeća..

Pasamtidočaro post poviše.....
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Srebro ti ispralo mozak..
Donna..

#marijaserifovic
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:08 am.