Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Šta se dogodi(lo) u Niš, nek ostane u Niš i na forum!?
Avgust 7, 2018 od
Šta se dogodi(lo) u Niš, nek ostane u Niš i na forum!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
lollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollollol
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
Ne priznajem ništa.......makar mi eksere pod nokte nabijali......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Hahahha dajte vamo onog pica.. ima iz svita cilog..pa.cak.i.driaak.limoncello ahhahaha nećeš.ti al.hoce ono stonje jace od tebe ahhahaha
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
jedna e pobegla na kraj sveta u banju, samo čekam da se oglasi i druga, putokaz da mi dadne..

ISKOPAĆE VAS BILI!!!
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
kiss inesko Smile

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
zedlion kaže...

kiss inesko Smile

kiss medo lol
Oka nisam sklopila.. ni juče, ni noćaš, ni jutros.. Koleginice me gledaU čudno, vidim kako im iz očiju viri.. Na poslu si, a ne spavaš.. Tačno mi se snovi raspadadu zbog Mićkice, ehhh koliko mi je žao mi mene..
Donna..

#marijaserifovic
mićkica im viri iz očiju?
Više volim osobe sa dijagnozom,normalni su dosadni
Sad je ipe na.istom.jer si.dva.puta post stavio

Inficiram.polako forum hahhhahahha.nsjshsdgbd
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
ajd i treći put.. Treća sreća!

Sve se izokrenulo..
Donna..

#marijaserifovic
Dzigi 007 kaže...

Sve se izokrenulo.

ona ljubi njegovu ruku lol

Ma ne bi meni bilo krivo, al taman sam htela da se skrasim, mislim našla sam čoveka svojega života, da se udam, rodim decu, msm vreme mi je, još koji minut i ću postanem babadevojka.. Znači htedoh životu zajedničkog da gradimo, kad ono.. službeno otputova u Niš i sve mi se sruši, temelj naše ljubavi u vazduK je digo, grede, blokove, ploču.. joooooj muke moje!
Donna..

#marijaserifovic
damica kaže...

Oka nisam sklopila.. ni juče, ni noćaš, ni jutros.. Koleginice me gledaU čudno, vidim kako im iz očiju viri.. Na poslu si, a ne spavaš.. Tačno mi se snovi raspadadu zbog Mićkice, ehhh koliko mi je žao mi mene..

Pozdravi Danijelu.....
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:57 pm.