Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto zene varaju? Koji su moguci razlozi?

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
E ovako.. čoek mi pre neki dan bio u Niš, pa mi još poslao sliku na kojoj su kolači i neki silni lepi ženski noktići, više komata, znači više komata i devojčica e bilo tu, i onda ja tačno znam koja mu e taktika.. Prvo ih je dobrano naeo tije kolača, a ondak je njima šećeš udario u glave do te mere da su popadale i jošte nisu mogle ni da se pomerau, i šta će on grdan, udri po veštačkom, udri po da im ono stišće grudi, pa oko nji, na nji, ipod nji.. Jao sve mi slike pred levo oko..

A koje e tema?
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
damica kaže...

A koje e tema?

Zasto varaju zene u Nis?

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Šta si se bre ti uvatio za te ženetine iz Niš?

I samo da kažem, da ne bude zabune, taj moj čoek u stvari je čoek na njegovu ženu, al meni lepo da ovdi histerišem, kukam, plačem, molim, grebem, čupam, bijem, bušim gume, lomim stakla po prozori mu kuće, trujem mu kerovi, kao svaka normalna ljubomorna žena..
Donna..
"Ne mislim da sam oprezna, mada sam sigurno opreznija nego što sam bila pre petnaest godina, kada je počeo moj estradni život. Međutim, za nekim velikim oprezom nema ni potrebe! Malo mi je glupo da ovaj jedini život provodim u raznim oklopima, pancirima, sa štitnicima… Idi, brate, kroz život glavom, srcem, razumom, čime hoćeš, pa ako treba budi povređen, padni, digni se… Valjda je suština živog bića da sve oseti, da sve prepozna, da ga razne emocije `išamaraju`. Sve ostalo je sterilno, dosadno, neiskreno, bez veze".

#marijaserifovic
si oprala WC solju njegovom cetkom za zube?

damica kaže...

E ovako.. čoek mi pre neki dan bio u Niš, pa mi još poslao sliku na kojoj su kolači i neki silni lepi ženski noktići, više komata, znači više komata i devojčica e bilo tu, i onda ja tačno znam koja mu e taktika.. Prvo ih je dobrano naeo tije kolača, a ondak je njima šećeš udario u glave do te mere da su popadale i jošte nisu mogle ni da se pomerau, i šta će on grdan, udri po veštačkom, udri po da im ono stišće grudi, pa oko nji, na nji, ipod nji.. Jao sve mi slike pred levo oko..

A koje e tema?

e jado..i to ono zoveš mužem..tuga, tuga golemacry

cry

i da ti kažem još nešto na ovoj temi..ako rešiš da ga prevariš, razumeću te apsolutno, ma pružiću ti podršku, moralnu, finansijsku, ma i gajbu ću da ti ispraznim..
mučena dušosadsadcrycry
ne mogu da ti kažem iz prve ruke..uvek sam bila verna svojim partnerima ..ali zato se negledah svega i svačega..
da se ne lažemo, ne mogu da nadjem opravdanje, ne mogu da progutam to..jbg,kakav gad i govedo trebaš da budeš da gledaš svog partnera u oči i da lažeš, muljaš i ko zna šta trabunjaš..a sa druge strane verovatno dosadi, ubije te monotonija, nestane strasti, nestane ljubavi, čovek poželi da se oseti opet živim..

žene varaju isto kao i muškarci iz više razloga...traži promenu, traži strast, traži razumevanje, traži način da pobegne iz trenutne situacije a ne može sama i onda nalazi nekog ko će je iskobeljati iz trenutnog sranja, traži da bi sebi dokazala da još uvek nešto vredi, shvatila je da ovaj sa kojim je više ne može da ispunjava njene želje i prohteve pa pronalazi drugu žrtvu, izmedju ostalog jer je u osnovi kurva pa leti od jednog do drugog i tako
Poslednja izmena Avgust 9, 9:43 am od ines.
zedlion kaže...

Zaboravio je u Niš!
Donna..

#marijaserifovic
ines kaže...

cry

i da ti kažem još nešto na ovoj temi..ako rešiš da ga prevariš, razumeću te apsolutno, ma pružiću ti podršku, moralnu, finansijsku, ma i gajbu ću da ti ispraznim..
mučena dušosadsadcrycry

lollollol znači obruk'o me totalis!
Donna..

#marijaserifovic
damica kaže...

lollollol znači obruk'o me totalis!

ma begaj, još uzeo da mi mrčka svojom kašičicom po mojim kolačima..gde ga nadje rolllol
zedlion kaže...

lele zede, što si gadan lollollol
Žene varaju na kartama više od nas muškaraca
ines kaže...

ma begaj, još uzeo da mi mrčka svojom kašičicom po mojim kolačima..gde ga nadje rolllol

šta će jadničak moj mali kad vole da je, više nego leba da je..
Donna..

#marijaserifovic
Molay kaže...

Žene varaju na kartama više od nas muškaraca

Vidis..mozda te od nevremena zaštitim.. Smile
Bolje imati ptičice u glavi,
nego prazno gnijezdo.

(https://m.youtube.com/watch?v=6-uNyUmP9TA)
ines kaže...

cry

mučena dušosadsadcrycry

Džabe me braniš.....priznao sam sve nakon tri ćevapa......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:06 pm.