Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Pazi, odma si kriv cak i ako si najnevinije stvorenje na svetu. I uzalud joj pokusavas objasniti da si se okrenuo da vidis od koje se oseca ugrozenom. Ne, zao si i svaler jer si se okrenuo nazad.

Zene... evil
Poslednja izmena Avgust 14, 7:13 am od zedlion.

Manawa kaže...

Zato..nije do muska ili ženska..nego do.nwkog momenta u matrixu.

momenti u matrixum ha? a uvek je muskarac kriv. bas uvek, za sve.

i skuvala kavu , da ih pocastis
koliko gledam okolo , vrat mi se ukocio
damica kaže...

Muškarci se smire tek u poooooznim godinama, i to pod uslovom da ih spiči nega bolest ili nemoć, pa im više ne trebamo ni kao žene, ni kao ljubavnice, ni kao štatijaznam, nego kao negovateljice da ne kažem doktorke..
Znači, svaki muškarac je celoga svoga života švaler, suknjar, htele mi to sebi da priznamo ili ne.. I zašto se onda uzvuđavati oko toga?

ja nisam

zedlion kaže...

momenti u matrixum ha? a uvek je muskarac kriv. bas uvek, za sve.

to sto on gleda druge nije problem vec sto ih gleda u njenom prisustvu.
Lepa kaže...

to sto on gleda druge nije problem vec sto ih gleda u njenom prisustvu.

ali na slici ona ga je naterala da je pogleda

Paraskeva kaže...

E, ja sam od toga operisana... Nikada nisam bila ljubomorna ni na jednu. Naprotiv, okrenem se za lepom zenom ili se ushitim pametnom. Ljubomorom se samo unosi negativna energija.
p.s. Ako bas primetim da je muva, nema ljutis- precrtala bih ga odmah bez ijedne reci osude - da mu ustedim nedoumicu. Cak bih im pozelela srecu. Smile

lepo je sto nisi ljubomorna...a da li je on ljubomoran kada ti pogledas nekog lepog zgodnog sarmantnog muskarca? Cekaj prvo da pitam da li u njegovom prosustvu uopste gledas neko musko? Ili ne zelis da se on oseca lose onako manje muski...
ines kaže...

ovo o čemu ti pišeš je problem nesigurnih žena..žena nesigurnih u sebe i u svog muškarca

odakle li joj samo ta nesigurnost............
zedlion kaže...

ali na slici ona ga je naterala da je pogleda

pa dragi moj prijatelju zena podvrgava svog muskarca raznim iskusenjima...
Lepa kaže...

lepo je sto nisi ljubomorna...a da li je on ljubomoran kada ti pogledas nekog lepog zgodnog sarmantnog muskarca? Cekaj prvo da pitam da li u njegovom prosustvu uopste gledas neko musko? Ili ne zelis da se on oseca lose onako manje muski...

Tema je upravo o ovom zenskom razmisljanju. Sto bi ona uopste pogledala drugog u muskom drustvu? A pogledat ce, znas zasto? Zato da proveri on kako reaguje. Time naravno malo i oslebi njegovu ljubav jer on se razocara, a ona to uopste ne razume. Zene jednostavno misli da sto se tice partnerksih veza. one uvak ispravno razmisljaju i uvek su u pravu.

Manawa kaže...

Ne znam zasto bi se ja osjecla.manje zensko.nego sto jesam, ako priznamo prisustvo lijepe žene..tako.ne.znam.zašto bibon.mislio.d aje manje muško.. kada ja amjeskam dobrog čiku Wink

Eh sad ..zar nine to.sto sebi ljubomorna.osoba umisli.npa ova deuga da šuti a i da NIJE vidila ikoga, on ce cujele romane oljuboMOR(A)isati.. zar ne..
Mislim.vazibibza žene

..jaranica mi od trunka papira u autu njenog muža, napise tri romana.i zaposli dva detektiva..i sazna.d aje hrio za rodjendan.iznenaditi
Hahajha al atvarno hahahah

dakle ljubomora je bolest. Ali zbog cega bi neko bio u vezi sa ljubomornom osobom? nema logike draga...
sve mi se cini da se postavljac teme bas pravi blesav....
zedlion kaže...

Tema je upravo o ovom zenskom razmisljanju. Sto bi ona uopste pogledala drugog u muskom drustvu? A pogledat ce, znas zasto? Zato da proveri on kako reaguje. Time naravno malo i oslebi njegovu ljubav jer on se razocara, a ona to uopste ne razume. Zene jednostavno misli da sto se tice partnerksih veza. one uvak ispravno razmisljaju i uvek su u pravu.

kao sto i ti verujes da ispravno razmisljas.

I sta sad? teranje inata ili kompromis, razgovor ili razlaz?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:19 pm.