Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dosla je tiho i sada bi otisla u legendu.
E, pa ne moze tako. Mislim da Manawa zasluzuje jednu vanrednu rodjendansku temu!

Manawa, vrci se nazad!

Desert te ceka!

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
pridruzujem se zedovim cestitkama..sretan rodjendan Manawa..hajde dojdi,ponovo se rodi(sam kaem).. da se ba-kcemo asocijacijama,igrom istine i slusamo mjuzu..nista pp obecavamroll
i fala zedu sto otvori temu..da nisam samo ja otvaracica povrtarskih temacool
Posalamim onog ispod i iznad...
Tri min na forumu i otkrila sam što nema Manawe, ona se počela ložiti na Šeprtlju, igrali su se tako lepo kaladonta i onda uletela Plavka, Manawe poludela od ljubomore i ode...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Kontrasica kaže...

Tri min na forumu i otkrila sam što nema Manawe, ona se počela ložiti na Šeprtlju, igrali su se tako lepo kaladonta i onda uletela Plavka, Manawe poludela od ljubomore i ode...

Jeste, plavka je kriva sto pere zubice redovno garant lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
NuitBlanche kaže...

pridruzujem se zedovim cestitkama..sretan rodjendan Manawa..hajde dojdi,ponovo se rodi(sam kaem).. da se ba-kcemo asocijacijama,igrom istine i slusamo mjuzu..nista pp obecavamroll
i fala zedu sto otvori temu..da nisam samo ja otvaracica povrtarskih temacool

Velkom bek brko smile a ti manawO kad ti je rodjus...nismo valjda isto device oops lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
neje joj rodjos, vec je dobrodoslica za njen povratak. vanredni rodjos.

juhu Manawce...pozdrav..sam kaemrazz
Jeste da je pola stvari sto je pisala nisam razumela, ali to je do rukopisa, inace super lik. Vrtji se. Smile
Poslednja izmena Avgust 21, 11:45 am od M_r_v_i_c_a.
Ostavicu iza sebe miris moga osmjeha.....da ga proganja.....♣
sta je rekla? ne cuje deda, sine!

lol

WB Mikica :D
whooosh i am a dolphin !!
juhu..selam Manawce jarancelol
aman snajka je

zedlion kaže...

aman snajka je

bona znam da je ona iznad mene snajka..ja pozdravljam jarancu na njenoj temi...au zede jes ti bosanceros?
Kontrasica kaže...

To jeste ozbiljna stvar,da im Plavka upropasti kaladont,ne ide to.Odlicna analiza situacije!
novi kaže...

To jeste ozbiljna stvar,da im Plavka upropasti kaladont,ne ide to.Odlicna analiza situacije!

Vamo tiha, mirna, fina, eto vidiš, ženeroll

A možda je otišao/la da odmori, zemenila je posmatrača koji je isto tako visio tu od jutra so sutra, pa kada je došla Manawe on se povukao...možda je to taktikaSmile))
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
   lajkuje ovo
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:56 pm.