Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Znate ono:
- Direktore, izvinite sto vam okrecem ledja... ? (kaze sekretarica dok je direktor koka otpozadi)
Eh.. koliko toga ima na ovome, a mozda i na onome svijetu... Nusicu, Domanovicu, Molijeru i svi ostali umetnici i umesnici... gde ste be da vidite ova cuda od coveci!?
Danas ih imas najvise u politici. Posebna izopacena klasa su rusofili.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
koliko ste puta i da li ste bili u prilici da se šhlitate nekom zbog svoje/tudje koristi?
kako bi uticalo na vas da cujete da neko kaze-vidi poltrona/shlitare?
nesto bas sad razmisljam o toj temi,,mada sam ja sam sebi gazda ali,,sta ako te zivot natera?,,muka ili karakter?
realno zasluzuju samar ali meni je zalostan taj tip ljudi :/
whooosh i am a dolphin !!
Ima toga od najmladjeg doba. Neki su tako skrojeni. Idu putem poltronstva da bi dobili neku korist. Jedno je precutati (na primer sefu ili inspektoru neku glupu opasku), a drugo planski se ulizivati zbog pozicije, para, neke usluge ili koristi.
Poltroni su spremni da lazu i drugome kopaju jamu, da cinkare kolege, spleykare, budu orudje za prljave poslove.
Nemaju svoje Ja, okrecu se kao suncokreti. Svakom novom sefu ljube ruke, lizu guzu i dobijaju grbu od klanjanja.
Nametljivi su, dosadni, smesni... ali i jadni.
bio je u vojsci jedan tip koji kad god ga stavis u neku grupu, za pola sata provali hijerarhiju i krene da se ulizuje vodji ili potencijalnoj kolovodji. pravili smo eksperimente s njim, lol

Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
a zbog cega se vi toliko sIkirate oko tih poltrona...sta te briga ako ti nisi...

sve me stra da niko od vas nikad nije poltroniso makar lecke...ono bar kod doktora...
Poslednja izmena Avgust 31, 11:20 am od Lepa.
Lepa kaže...

a zbog cega se vi toliko sIkirate oko tih poltrona...sta te briga ako ti nisi...

sve me stra da niko od vas nikad nije poltroniso makar lecke...ono bar kod doktora...

prave stetu. izmisljaju i uvelicavaju stvari sa namerom da kod sefa promene sliku o tebi. ako je sef neiskusan, nedovoljno inteligentan ili kvaran, garant ce nasesti. kod nas je poltron ubedio sefa da najbolji treba da rade a ne da sefuju jer onda nece imati ko da radi. ondak su njega postafili za sefa pa je ruinirao celo odelenje. posao na koji smo sa radoscu isli postao je odvratan, ljudski odnosi propali, pola njih je promenilo firmu.

zedlion kaže...

izmisljaju i uvelicavaju stvari sa namerom da kod sefa promene sliku o tebi.

pa zar to vecina ne radi? Firma u kojoj je tako nesto moguce nije ni vredna da radis u istoj...eto...
ako mi nesto smeta probam da promenim...

ako vidim da ne mogu postoje dve solucije

prvo razmislim da li mi to bas toliko smeta ako ne smeta ignorisem i teram dalje

ako mi bas smeta menjam mesto

dakle stvar je jednostavna samo ljudi vole da bude po njihovom...

na kraju kad pogledas i taj poltron samo radi ono sto najbolje ume i ko vam je kriv kad vi niste od te sorte...najlakse je povuci se ili dzvanjkati iz prikrajka....
Paraskeva kaže...

Ima toga od najmladjeg doba. Neki su tako skrojeni. Idu putem poltronstva da bi dobili neku korist. Jedno je precutati (na primer sefu ili inspektoru neku glupu opasku), a drugo planski se ulizivati zbog pozicije, para, neke usluge ili koristi.
Poltroni su spremni da lazu i drugome kopaju jamu, da cinkare kolege, spleykare, budu orudje za prljave poslove.
Nemaju svoje Ja, okrecu se kao suncokreti. Svakom novom sefu ljube ruke, lizu guzu i dobijaju grbu od klanjanja.
Nametljivi su, dosadni, smesni... ali i jadni.

ali i napreduju sto ocigledno nervira...meni su interesantniji oni koji sve to vide i krivo im je ali nemaju onu jacinu ni snalazljivost da na svoj nacin dodju do cilja...da izvines ako ne umes sedi si i tjuti...
zedlion kaže...

bio je u vojsci jedan tip koji kad god ga stavis u neku grupu, za pola sata provali hijerarhiju i krene da se ulizuje vodji ili potencijalnoj kolovodji. pravili smo eksperimente s njim, lol

Ja sad ne znam u ovoj izjavi st aje gore
Ulizivati se
Ili
Experimentisati s drugima..
Mislim

Nije bitno da li vojska, posao ili privat..
Ako nisu osobe u stanju da komuniciraju pa i ono u čemu misle da su uhvatili nekoga.. Onda su na istom nivou..
Možda se tom sto se kao ulizica bas to svidjelo da ga vi experimentierte.. Al eto dobro je da ja znam sta se u tvojoj glavi i srcu dešava.. Jer ja sam van tebe..
Sam kaem.. Sam kaem

Ulizujem se i experiments me
Koji sam debil il devil il deva il kamila

Sam kaem sam kaem

E da da da
~*°°°°°*°°°°°°*~
Lepa kaže...

1. Poltroni direktno ugrozavaju nepoltrone. Uvuku se ,,vodji'' i manpulisu njime. Mene jeste briga jer zbog takvih ne sme nista da se progovori u kancelariji- sve se prenosi preokrenuto i politicki tumaci.Sa druge strane i ja imam one koje pokusavaju meni da poltronisu i bas su otuzni...
Poltroni se kite tudjim perjem. Ne znam kako ne vidite da ta pojava unistava nase drustvo.
Pa, naravno da ja nisam- sve sta sam dobila, dobila sam mukotrpnim radom.
2. Sto kod doktora da poltronisemo? To je to- dijagnoza je dijagnoza- rezultat krvne slike ili pritiska poltronisanje ne moze promeniti. Smile
Lepa kaže...

pa zar to vecina ne radi? Firma u kojoj je tako nesto moguce nije ni vredna da radis u istoj...eto...

Ne, ne radi vecina vec šačica ,,ljudi". Isti ti često su i cinkaroši u policiji. Taj sistem ne valja i ne valja.
Firma se ne može napustiti jer smo u sistemu. Ceo sistem je takav, a i ovaj jadni ljudski rod tako je skrojen. Pa, ne mora biti i na poslu. Može biti i komšika koja poltroniše, rodjak... Svet tako funkcioniše. Jedino da promenimo planetu.
Ovo sam istakla kako problem u drustvu- nesto sto nije dobro kao primer za decu koja gledajuci starce poltrone od malih nogu se grebu za ocenu poltronisuci profi (ne nasem neuhvacenom Smile)...
Kada je neko suvise fin sa mnom uvek se pitam jel to deo vaspitanja ili poltronisanja.
Lepa kaže...

ako mi nesto smeta probam da promenim...

ako vidim da ne mogu postoje dve solucije

prvo razmislim da li mi to bas toliko smeta ako ne smeta ignorisem i teram dalje

ako mi bas smeta menjam mesto

dakle stvar je jednostavna samo ljudi vole da bude po njihovom...

na kraju kad pogledas i taj poltron samo radi ono sto najbolje ume i ko vam je kriv kad vi niste od te sorte...najlakse je povuci se ili dzvanjkati iz prikrajka....

1. Jedinka ne moze promeniti drustvo - jedino moze otici u divljinu van sistema.
2. Smetalo ne smetalo, to je to. Ja vec i ignorisem- cak gledam nusicevski... rekoh gore da je vise smesno nego tuzno... i glupo... pa i opasno...
3. Stvar nije ni malo jednostavna. Naprotiv! Kompleksan je socioloski i psiholoski problem. To da ljudi zele da bude po njihovom nema veze sa temom.
4. Tacno- najbolje je gledati iz prikrajka dok se oni udaraju u grudi i rade vam iza ledja... ono sto direktor gore na pocetku radi sekretarici. Smile
Poslednja izmena Avgust 31, 1:15 pm od Paraskeva.
Paraskeva kaže...

1. Jedinka ne moze promeniti drustvo - jedino moze otici u divljinu van sistema.
2. Smetalo ne smetalo, to je to. Ja vec i ignorisem- cak gledam nusicevski... rekoh gore da je vise smesno nego tuzno... i glupo... pa i opasno...
3. Stvar nije ni malo jednostavna. Naprotiv! Kompleksan je socioloski i psiholoski problem. To da ljudi zele da bude po njihovom nema veze sa temom.
4. Tacno- najbolje je gledati iz prikrajka dok se oni udaraju u grudi i rade vam iza ledja... ono sto direktor gore na pocetku radi sekretarici. Smile

..malo i sale..vama zenama je lakse, mi muski moramo da okrenemo guzu sto na pocetku ide tezeee...leleee..
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:38 am.