Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Privlačnost koja nije zasnovana na biološkom i instintivnom ...?
Septembar 1, 2018 od
Čuo sam više puta da je neko u vezi sa nekim zato što mu se sviđa kao ličnost, da je simpatičan, drag, dobar, zabavan itd., ali ne i kao pripadnik suprotnog pola, ne kao žena ili muškarac, kao žensko/muško. Neki tvrde da takva veza ne može i ne treba da opstane te da je najvažnija privlačnost polne prirode, u suštini seksualne i nagonske, privlačnost koja ignoriše ljudske i moralne kvalitete, a potencira biološke i instinktivne. Šta mislite o ovoj problematici? Koga bi ste izabrali za vezu koja treba da traje? ...
Život brzo prolazi
psa, macku, jeza, kornjacu, prijatelje i jednu zabicu drzim iz pasije. ono s cim sa u vezi, ja bi i kresnuo. bogate udovice me ne privlace. znaci, ne prolazi kod mene/

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
kalelarga kaže...

Čuo sam više puta da je neko u vezi sa nekim zato što mu se sviđa kao ličnost, da je simpatičan, drag, dobar, zabavan itd., ali ne i kao pripadnik suprotnog pola, ne kao žena ili muškarac, kao žensko/muško. Neki tvrde da takva veza ne može i ne treba da opstane te da je najvažnija privlačnost polne prirode, u suštini seksualne i nagonske, privlačnost koja ignoriše ljudske i moralne kvalitete, a potencira biološke i instinktivne. Šta mislite o ovoj problematici? Koga bi ste izabrali za vezu koja treba da traje? ...

...Kale, Kale. to bi ti i ribe i ptice i druge zivotinje pokazalee...
..elem,..bez visednevnog udvaranja i umiljavanja nema ni naskakanja..!?Happy
Poslednja izmena Septembar 1, 10:01 pm od Sone.
damica kaže...

A ti Šone naskačeš? Šta si ti.. kerina?!

...i to matora, koja sve zna, da su fine damice najbolje skakacice...
..kao vole gospodine a u potaji naskacu na sofere i dezurne kere vodoinstalateree,...leleeee
Dina skrati nabrajanje ce te mune mozda
idealno u ovom slucaju postoji samo je izgleda retko, nadamo se, na lotou neko dobija svake nedelje tako i u nalazenju idealnih partnera,samo treba se potruditi :D
whooosh i am a dolphin !!
Ja kada bih našla bogatog dedu to bi bilo super, ali ne i idealno, idealno bi bilo da mi deda ostavi pare bREZ pipanja, a za sve ostao da mi je tu Štreber ( i za smeh, i za svadju i za tu hemiju, jer ja ne mogu spavati pored nekoga ko mi ne miriše lepo...ne mislim na parfeme razz
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
kako rece meni jedan matori prijatelj, drug moj, treba sa njom svako vece i u krevet leci.

bez hemije, bez ljubavi, bez tolerancije, bez iskrenosti, bez kompromisa, nema opstanka
lenka kaže...

bez hemije, bez ljubavi, bez tolerancije, bez iskrenosti, bez kompromisa, nema opstanka

uz to je dzak para kao visnjica na desert :D

zedlion kaže...

uz to je dzak para kao visnjica na desert :D

ne treba ti dzak para, dovoljno je pola dzakasmile
Eeeehh, moje drage i mile zive nam bile...
Kakve ste vi sirote , pametne, partnere snile...
Zanimljiv lepotan sto dobro kara sa dzakom para...
Al, Bogu hvala retka je takva budala...
Stavite se malo i na njihovu stranu...
Ko bi pozeleo istu kuravu i svom stanu...
Kad se vec placa frisku robu bi da 'vaca...
Poslednja izmena Septembar 2, 11:20 am od Sone.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:28 pm.