Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Anketa: Privlačnost koja nije zasnovana na biološkom i instintivnom ...?
Septembar 1, 2018 od
Čuo sam više puta da je neko u vezi sa nekim zato što mu se sviđa kao ličnost, da je simpatičan, drag, dobar, zabavan itd., ali ne i kao pripadnik suprotnog pola, ne kao žena ili muškarac, kao žensko/muško. Neki tvrde da takva veza ne može i ne treba da opstane te da je najvažnija privlačnost polne prirode, u suštini seksualne i nagonske, privlačnost koja ignoriše ljudske i moralne kvalitete, a potencira biološke i instinktivne. Šta mislite o ovoj problematici? Koga bi ste izabrali za vezu koja treba da traje? ...
Život brzo prolazi
psa, macku, jeza, kornjacu, prijatelje i jednu zabicu drzim iz pasije. ono s cim sa u vezi, ja bi i kresnuo. bogate udovice me ne privlace. znaci, ne prolazi kod mene/

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
Verna zena je ona koja je odlucila, da ce celog zivota nervirati samo jednog muskarca!
Pa naravno da više volite žene od 45 kila kad vam jeftinije da platite "neću ništa", nego "meni jednu gurmansku sa svim prilozima".
kalelarga kaže...

Čuo sam više puta da je neko u vezi sa nekim zato što mu se sviđa kao ličnost, da je simpatičan, drag, dobar, zabavan itd., ali ne i kao pripadnik suprotnog pola, ne kao žena ili muškarac, kao žensko/muško. Neki tvrde da takva veza ne može i ne treba da opstane te da je najvažnija privlačnost polne prirode, u suštini seksualne i nagonske, privlačnost koja ignoriše ljudske i moralne kvalitete, a potencira biološke i instinktivne. Šta mislite o ovoj problematici? Koga bi ste izabrali za vezu koja treba da traje? ...

...Kale, Kale. to bi ti i ribe i ptice i druge zivotinje pokazalee...
..elem,..bez visednevnog udvaranja i umiljavanja nema ni naskakanja..!?Happy
Poslednja izmena Septembar 1, 11:01 pm od Sone.
damica kaže...

A ti Šone naskačeš? Šta si ti.. kerina?!

...i to matora, koja sve zna, da su fine damice najbolje skakacice...
..kao vole gospodine a u potaji naskacu na sofere i dezurne kere vodoinstalateree,...leleeee
Dina skrati nabrajanje ce te mune mozda
kalelarga kaže...

mislim da sve moze da postane.. A da ne izvire u istome..
Za mene privlačnost ide kroz više slojeva ali veza u smislu ljubavne veze u svakom smislu (znači um, duh, tijelo) mora da predaje određen postotak magnetiZma.
Mada u to sam uvjerena može stvarno da se izoblici slika..
Bila sam sa likom dvije godine u vezi iako me nije bas privlačio.. Mislim nije mi bio estetski ni "no go" Ali vise nekako.. Jednostavni nije bila moja šema.. Zašto sam bila u vezi jer kao sto rekoh tjelesno mi je bio neutralno privlačan ali zato smo mogli bukvalno da osjetimo međusobno iskre i varnice.. i kada bi pričali o romanu..kada bi slušali muziku... a da ne pričam o tome kada sutim...jwe iako kuje bio za mene onaj lik da padneš na dupe.. Da ti se iskolače sve četiri oka(ženska perspektivaK) - ipak! Je imao moć da me hormoniŠe i da jedno drugog privučemo.. A to nije išlo preko estetike lili privlačnosti u tom klasičnom smislu.. Mora biti ono nesto ( vizualizirano pucketanje prstiju).. Ako toga nema - DZABBA BABBA....
Zato ja moram ljude da mirišem...step baj step..wh ako na stepenicama skontam hej ne mirisi me ili ne mirisom ga.. Onda opet odlučujem srcem ali pokušam da komuniciram sebe i sopstvene zelje..

Mislim da je gore kada te neko non stop hormonski privlači.. I onda nakon svega što možeš da podijeliš skuzis.. OMg.. Sad hoće GArant da pijemo čaj zajedno.. A o čemu pričati o čemu se smijati.. I onda može biti Bred Pit ili Kenan Rivvss al onda gubi magnetism... Dok recimo neprimjetni Normalo može da se pretvori u LoverBoySexyBoj ako mi dovede diode do svjetlucanja..
I jedno je meni bitno u svim vezama pa i onim bezveznim, a to je autentičnost i iskrenost
AK ne Mertens ne. Moraš al ako želiš suštinu treba je imati

.. Eto ti Pag.. A mogla bi ja na najgornjem vrhu u Novalji da sjedim i noćima danima pričam o tome.. Hajd ne budi škrt pozovi nas sve na pismu i spiku

.. To nije sve to
Al I dalje sam kaem
Poslednja izmena Septembar 1, 11:56 pm od Moana Wairua te Aroha Ahi.
...'ta ja znam... Neam pooojma.. Sam kaem...
kalelarga kaže...

Damicu na keca.......Lenkišu izPrve......Lukreciju odmah......Mrvicu izMesta.....ne bih se više ofir'o
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
idealno u ovom slucaju postoji samo je izgleda retko, nadamo se, na lotou neko dobija svake nedelje tako i u nalazenju idealnih partnera,samo treba se potruditi :D
whooosh i am a dolphin !!
Moje poimanje idealnog znači puno odricanja......bez odricanja nema ideale....jerbo da bi došli do idealnog mora se preći neki put.....a taj put obično bude trnovit i pun nekih prepreka....pa nam idealno zna i promaći.....pa skontamo da smo ga imali u šaci ali je bilo kao kolibri.....a hteli smo goluba na grani......i tako nekom svraka a nekom guska.....miši patka......

Moje poimanje idealnog znači puno odricanja......bez odricanja nema ideale....jerbo da bi došli do idealnog mora se preći neki put.....a taj put obično bude trnovit i pun nekih prepreka....pa nam idealno zna i promaći.....pa skontamo da smo ga imali u šaci ali je bilo kao kolibri.....a hteli smo goluba na grani......i tako nekom svraka a nekom guska.....miši patka......

MIŠI? Menn se cini da s e mijenjaš i.. Nekako poslije ponoci si drugačiji Smile

A fine ti te pticw sto ih nabroji
Poslednja izmena Septembar 2, 1:00 am od Moana Wairua te Aroha Ahi.
...'ta ja znam... Neam pooojma.. Sam kaem...

MIŠI? Menn se cini da s e mijenjaš i.. Nekako poslije ponoci si drugačiji Smile

A fine ti te pticw sto ih nabroji

Malo humora nije na IZMET......kako kažu ovi moji Borčanski cigojneri......
Iskreno, ne mogu da zamislim ljubav sa glupim animalnim lepotanom... ali mogu sa pametnim i sarmantnim ,,Kvazimodom"...
U stvari mislim da su tu presudne neke energije, aure...itd..itd... koliko ljudi, toliko ukusa i cudi...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:28 am.