Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ovo je najprodavaniji seks-robot! Napravljen je po uzoru Dženifer Lopez, zove se Samanta i evo kako uzbuđuje muškarce
Inspiraciju za fizionomiju najprodavanijeg seks-robota stvaraoci su našli u liku Dženifer Lopez, a napravljen je sa ciljem da muškarce zadovolji najpre rukama, ali i ostalim delovima tela. Zove se Samanta, a u nastavku pogledajte kako izgleda i zvuči...

KARAKTERISTIKE

- Muški seks-robot još NEMA IME

- Mašina ima BIONIČKI PENIS, a veličinu i oblik bira mušterija

- Robot MOŽE DA RAZGOVARA sa ženama o više tema

- Biće SPOSOBAN DA NOSI „LJUBAVNICU“ do kreveta

- Kukovi su pokretni i njima MOŽE DA PLEŠE

- Karakteristike robota mogu da se menjaju PREKO APLIKACIJE na telefonu

Profesorka s Harvarda zabrinuta

MUŠKARCI SUVIŠNI

Profesorka sa Harvarda dr Keti O‘Nil kaže da je pojava muških seks-robota posebno zabrinjava.

- Za sada bi samo 19 odsto žena imalo seks s robotom, ali ako se pokaže da oni zaista poznaju žensku anatomiju i mogu da govore, to će se promeniti, a muškarci će postati suvišni - kaže ona.

Možda će i brak biti moguć … Wink
Attachment-i
Život brzo prolazi
narucujem dva komata odmah..jedan saljem u Nis nasoj lenki
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

narucujem dva komata odmah..jedan saljem u Nis nasoj lenki

moze pod uslovom da zna da kuva, cisti, nosi posluzavnik, ne otvara usta, zna da masira i ima veliko dugme off lol
jbt nista vam nevalja. sta sad fali rozle vibratoru?

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
zedlion kaže...

jbt nista vam nevalja. sta sad fali rozle vibratoru?

brzo blijedi..bolji je crni
NuitBlanche kaže...

brzo blijedi..bolji je crni

nemam takva iskustva. doneo sam iz amsterdama jedan i poklonio jednoj mackici sa sajta i nedavno je pitam, koristis li, kaze vise ne, ene ga u vitrini ima pocasno mesto. kao bolji je pravi. roll

zedlion kaže...

nemam takva iskustva. doneo sam iz amsterdama jedan i poklonio jednoj mackici sa sajta i nedavno je pitam, koristis li, kaze vise ne, ene ga u vitrini ima pocasno mesto. kao bolji je pravi. roll

jao zede divan poklon..vidi se da ste bili samo prijatelji..nisi imao namjeru da razmjenjujes tjelesne tecnosti sa njomroll
Ja mislim da su ovi seks-roboti jeftniji i rentabilniji od ljudi. Em ih platiš, em neće kad hoćeš … Tongue
Život brzo prolazi
NuitBlanche kaže...

jao zede divan poklon..vidi se da ste bili samo prijatelji..nisi imao namjeru da razmjenjujes tjelesne tecnosti sa njomroll

rekla je da sam mator za nju

damica kaže...

A šta, ti si joj doneo lažni il krivi?

mjok tamo nema laznjaka. udjes u radnju kazes dobar dan zelim svojoj drugarici da kupim sehi poklon on pita sa kojeg sajta ja rekoh uposznavanje srbija on rece pa gde si bolan sto ne kazes da treba sa kuci ponet uzmi ovu rozlu ta se tesko kvari i na akciji je. i onda ja to kupim.

lenka kaže...

moze pod uslovom da zna da kuva, cisti, nosi posluzavnik, ne otvara usta, zna da masira i ima veliko dugme off lol

....ma batali to, hladno cudo mehanicko i kvarljivo...
rekoh li ti proveri me NES' za zazaliti...
PS. samo nemam bas k ki taj dugmic..
te me moras na palicu gasiti i paliti....hi.hi..hi..

We znam tu ženu.. Sandra. Aleksandra u stvari ima i svoje radnje sehi stvarcica.. Al valla nije joj nešto biznis savjeta kao što joj ide otaj shizniss..
Ja jaranu tražila nesto.. Posto sam se i sa Njegovom ženom dobro upoznala, vidiš kakva sam brbljaaLica.. Ja ti Sandri svašta ispričam.. Kako je kad su njih dvoje pozvali na večeru.. Kako je kad se igramo šaha a kako kad igramo riziko(o u igru) kako je kad idemo svi na izlete a kako kad smo u školi na zidovima spreja li jos legalno.. I tako ti Sandra meni da poklon kaaze... Ma bree bona za Kaj bum bila tu, ak ne da za njeg)(jarana mi) naDŽem dobar poklon..

Donesem ti ja to.. Pozvali i mene na gril i e ta gljive pekli za me
Volim gljive
U glavom.. Poklon je isto završio u vitrini..
Iako nije isto to.. Haha a ženi njegovoj se svidio poklon... Jer kaze ona, tako ga posjeti kako moze nekad dobar poklon jarance pozitivno uticati na komunikativnost.. Čim vidi poklon ne ide mu glavu kako sam mu ja mogla tako nesto donijeti za poklon.

Hhaaa samnom ne priča više.. Samo gundja.. Ki da je medo brrundo.. I starija mu kćerka mu sta I govori da je star ko sedamdesete hahahha i ono kontam.. Hebo ga ti AK ćemo tako.. Mala je zrelija od mene... Ja kad se nadjem medju djecom samo pomaže ogledalo..
Djeca se najviše igraju samnom babaroge.. Ja sam naravno ta

Helem odem ja vazda ovako daleko.. Ali nisam ti ja sad kriva sto čitaš dovde.. Ha ya.. Preskoči i noge u ruke moob sinko.. Sto dalje..
Poklon sam trebala kao i uvjek od srca da donesem.. A ne na Saandru da slušam.. Al joj svaka čast na shop haha svaka joj čast.. U ak budeš tamo pozdravi je i možeš joj I ovo ispričat ak ne kupuješ poklone za raju.. Da ti nebi podvalila laznkaka

To e to
Neam pojma stvarno.. Sam kaem

..hhhaaaa...hhaaaaaa..citam i od smeha dizem se i padam....
..CARICA si ovog portala..i zasluzujes za poklon...
JEDNOOOG VELIKOG ALI PRAVOG KI U CAAARA..!!!Happy

PS..sad mi slika Lepe.. Ona na motoru u onoj okrugloj kugli fura motor

Merak Smile

nista ja ne kapiram Lepa sexi robotic....

PS..sad mi slika Lepe.. Ona na motoru u onoj okrugloj kugli fura motor

Merak Smile

...kud kod mognem tu pomognem...evo i mene da deci kokam kokice...
i kao veseli klovan igram i pevam vesele pesmice...
..ali ovog puta za babarogu i decu sve dzabe s,nogu moguu...juhuuu..!!!
aa, Lence mile, ce da napece krofne na gomile...a Paraskeva ce Karleusu i Cecu da im pevaaa.....a nasa Lepa i Damica uz tebe voditeljica...a ta Baba roga jedino moze biti mila nasa Kontrasica...!!
a Macak Zucko sirot tigra mora da igra, dok se Morski s, vatrenom palicom mlatara i igra...
za ostale Kazanove i Seprtlje nase ,ko se tu nadje nek se sam pronadje i snadje...sve veselo i bez svadje.....aaajeee..Marawice CARICEE..!!Happy
Poslednja izmena Septembar 5, 12:10 am od Sone.

Ejhs Sone.. Ak tako nastaviš da ću ti adresu pa da dodjes pod pendzer da ašikujemo Smile ha ya

.ma 'ta ja znam , trambuljam,..nista neznam, sam ka'mm....!?
PS. a s, tobom i ovim snasicama lepoticama, evo i 'vako asikamm..mmm..!?Happy)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:55 am.