Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li to radite ili ste radili i zašto? Šta o tome mislite?

istraživanja kažu:
Ispitani muškarci činili su to uglavnom kako bi ispali "frajeri", a žene kako bi zabavile muškarce ili kod određenih pripadnika suprotnog pola izazvale ljubomoru. Tek na drugom mestu našla se želja partnera da svetu poruče kako su zaljubljeni.
Attachment-i
Život brzo prolazi
Ja imam jasan stav. Ja neznost ili tugu nikada ne pokazujem u javnosti. Ne samo zato sto se sramim, vec ne osecam potrebu da bilo kome okolo nesto saopstim ili eksponiram ljubavne emocije. Stiskam srce ~ cak i na pogrebima ne placem. Svoju intimu cuvam.
Sto se tice drugih, ne osudjujem ih, ne smatram da grese. Jednostavno im je tako mozda i lepo. Ljudi se razlikuju.
Eh, ova tema je siroka, mnogo uglova ima...
p.s. Samo prema devojcici moani pokazem sestrinsku ili majcinsku neznot jer me odusevljava iskrenoscu i neiskvarenoscu. Smile
Poslednja izmena Septembar 17, 3:04 am od Paraskeva.
Mjok, ja sam macho. Ne mogu ja svojom dragom bubili mumili pred drugim muskarcima , popadali bi od smeha. Neznost i pipkanje samo kada smo u dvoje. U javnosti samo drzanje za ruku i po jedan skriveni dodir na intimna mesta. to je to.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Iako nemam ništa protiv da to rade oni kojima se radi, ali za mene je nežnost između dvoje ljudi intimna stvar koju ne treba pokazivati pred drugima, jer ometaju posvećenost onome sa kim razmenjujemo nežnosti. Moguće se "isključiti" ili barem ignorisati okolinu, ne reagovati na nju, ali je nemoguće uticati na to kako će okolina reagovati, a okolina veoma često reaguje makar pogledima.
Život brzo prolazi
Kad mogu sakrijem osećanja......ali uglavnom ne mogu...
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!

Kad mogu sakrijem osećanja......ali uglavnom ne mogu...

Desi se da ni ja ne mogu sakriti. Bem mu misa otisao sam jednom u labavim bermudama na sastanak. Kada je puzila obraze na poljubac, men sediglo a bermude kurve ne stezu. Pa sam majice svoje vukao na dole kao nevine devojcice dopicnjak, kao da se nista ne vidi. Ali videlo se, taksisti su pocrkavali od smeha. Ona je bila gospodin, pravila se da nista ne vidi. oops

zedlion kaže...

Desi se da ni ja ne mogu sakriti. Bem mu misa otisao sam jednom u labavim bermudama na sastanak. Kada je puzila obraze na poljubac, men sediglo a bermude kurve ne stezu. Pa sam majice svoje vukao na dole kao nevine devojcice dopicnjak, kao da se nista ne vidi. Ali videlo se, taksisti su pocrkavali od smeha. Ona je bila gospodin, pravila se da nista ne vidi. oops

diže ti se na gospodina.. omgshock
nisam znala da imaš takve sklonosti lollol
lenka kaže...

diže ti se na gospodina.. omgshock
nisam znala da imaš takve sklonosti lollol

bila je gospodjica. i po.

Haha...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
zedlion kaže...

Sada oćeš reći da ti je veliki? roll
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
zedlion kaže...

bila je gospodjica. i po.

transvestitshock e tak sam sad sokiranalollollollol
mogla bih javno da osinem Mickicu po bijeloj gujci...onak rad erotike
Posalamim onog ispod i iznad...
NuitBlanche kaže...

mogla bih javno da osinem Mickicu po bijeloj gujci...onak rad erotike

mala ne mesaj mi se u posao..prvo ja, pa onda ti lollol
Ma nije bitno u ovoj temi dal je trandža ili mindža, radi se javnom pokazivanju nežnosti. Nema veze jel on njoj ili ona njemu ili on njemu i ona njoj već je ponenta u pitanju "zašto javno"?
Život brzo prolazi
ja ne znam sto ste opsednuti time da neki vole izti pol. zed ne voli i ne misli na to. kada zed misli na trojku to on misli na dve zene i jednog muskarca. zene nisu lez. mislim, razumemo se?

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:38 am.