Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ova tema se provlacila, ili se jos uvek provlaci u diskusijama povodom nekoliko drugih tema na Forumu ( na primer, ono kad "Nereja" kaze otprilike.."kada izadjem u grad sedim sa prijateljicama, i nijedan muskarac nema hrabrosti da pridje" ili kad "Mo" kaze ..." tipovi treba da prilaze zenskama, pa sta i ako dobiju korpu". Medjutim, nisam mogao da odolim a da problem muskog straha od lepih zena ne postavim kao posebnu temu:

U gradu u kome zivim ima puno sjajnih cura koje su same.Kada izadjem uvece takodje vidim "sheme" da muskarci sede sami, a devojke isto, same.Osim toga, citam u tabloidima
da se puno glumica ili pevacica zale da su same. U cemu je fazon?

Da budem iskren, i sam sam medju onima koje je strah da, primera radi, na nekom javnom mestu "startujem" neku dobru cicu.Jednostavno, unapred utripujem da bi se zavrsilo lose, i da bi "korpica" (kako kaze "Mo"Wink bila "smak sveta", i mnogo vise od obicne korpice.

Zasto? Znam da zenske ne ujedaju i prozdiru nas muskarce, i svestan sam da je bezveze, da treba imati samo super "zvaku" i odlican "start", i sve bi bilo u redu.Nije mi jasno.Kao sto mi nije jasno zasto se muski strah od startovanja i muvanja povecava sa lepotom zena ( sto je zenska bolja i lepsa, strah je veci). U cemu je problem sa muskarcima, i otkud ta nasa nesigurnost?
pa nisu samo muskarci nesigurni, nesigurne su i devojke...
mislim da je proslo vreme kada su samo momci prilazili, da to rade i devojke, i veruj mi i one se slicno osecaju, i njih neko moze da otkaci...

ali takodje mislim da to najvise zavisi od samog coveka, kakav je po karakteru, neko jednostavno ima dosta hrabrosti, opusten je u svakoj situaciji, a neko nije, pa makar bio i najlepsi na svetu, jednostavno takav je...

mislim da se generalno momci ne plase lepih devojakaSmile
jer cesto se desava da su te extra cice u stvari prazne u glavi pa ako od njih dobijete korpu, nije strasnoSmile

e bas ako naletite na neku extra cicu koja ima i malo mozga...e onda progutajte korpu i hrabro dalje Smile
Zasto su uglavnom ruzni muskarci sa mnogo lepim devojkama?Zato sto imaju muda i prilaze i boli ih uvo i ako ih devojke odbiju.ja mislim da se muskarci plase lepotica i 90 posto tipova nemaju muda da pridju takvim devojkama.
Ne plasim se lepih devojaka,daleko od toga...plasim se ludih devojaka.
jer cesto se desava da su te extra cice u stvari prazne u glavi pa ako od njih dobijete korpu, nije strasnoSmile
Slazem se Sunashce.Licno mislim da se muskarci plase inteligentnih i jakih zena,pre nego lepih.Predpostavljam da taj strah potice iz toga da nece moci da konverzira sa njom na istom intelektualnom nivou,tj. da je ona inteligentnija od njega,pa tako zeli da zastiti svoj ego.
Odlicna tema! Ne spadam u hrabre po tom pitanju, ali moram priznati da lepe devojke cesto imaju imidz "celicna lejdi". Tako deluju hladno, nezainteresovano, pa i uobrazeno. Znam da je u vecini slucajeva to samo maska kojom se osetljive osobe stite, ali to definitivno deluje odbojno na potencijane "muvace". Meni je dovoljan jedan pogled, ili osmeh, pa da procenim da li uopste vredi prilaziti, ali tako i dobijem hrabrost i posle nemam problema. Nemam strah od inteligentnih i jakih zena, jedino sa takvima i mogu da komuniciram. Ne znam kako je devojkama, ali mi je jako drago kada vidim ili cujem da se neka odvazila da sama pridje. Istina, nekad je dovoljno da uputi i neki diskretan signal, i tip ce prici sam.
Mislim da se muskarci vise plase uspesnih, nezavisnih devojaka nego lepih...
Uspesne devojke toliko su privlacne muskarcima da oni pored njih potpuno izgube samopouzdanje i onda ih one vrte oko malog prsta. A to nijedan muskrac ne zeli da dozvoli... Zbog toga se oni bolje osecaju u vezama sa devojkama koje nemaju prevelike ambicije ili su ruznije. Jer tada oni vode glavnu rec...
Ali mislim da grese, ako je neka uspesna, lepa devojka izabrala njih onda znaci da oni imaju neke svoje kvalitete i ne treba da brinu oko nekih gluposti..

"ali takodje mislim da to najvise zavisi od samog coveka, kakav je po karakteru, neko jednostavno ima dosta hrabrosti, opusten je u svakoj situaciji, a neko nije, pa makar bio i najlepsi na svetu, jednostavno takav je...

jer cesto se desava da su te extra cice u stvari prazne u glavi pa ako od njih dobijete korpu, nije strasnoSmile" Slazem se sa ovim...
"ali moram priznati da lepe devojke cesto imaju imidz "celicna lejdi". Tako deluju hladno, nezainteresovano, pa i uobrazeno. Znam da je u vecini slucajeva to samo maska kojom se osetljive osobe stite, ali to definitivno deluje odbojno na potencijane "muvace". " Messer ovo jeste tacno...
\Mislim da se muskarci vise plase uspesnih, nezavisnih devojaka nego lepih...
Uspesne devojke toliko su privlacne muskarcima da oni pored njih potpuno izgube samopouzdanje i onda ih one vrte oko malog prsta. A to nijedan muskrac ne zeli da dozvoli...

Ja i volim da me neka vrti oko malog prsta Wink
"Ja i volim da me neka vrti oko malog prsta Wink" Hehe... naravno da uvek postoje izuzeci Smile
Strah od odbijanja koje ego obicno ne moze tako lako da apsorbuje...
Ali mislim da grese, ako je neka uspesna, lepa devojka izabrala njih onda znaci da oni imaju neke svoje kvalitete

A ako ih nije izabrala,znaci da nemaju kvalitete,te odatle i potice taj tzv strah.
aha pa to je jednostavno pitanje MG a odgovor je surov ali jos jednostavniji
pa vidi ovako pricacu uglavnom za beograd i to na bazi mog iskustva sa nekim mojim drugaricam
kada pridje neki frajer mojim drugaricam one se odmah postave kao princeze i to sto svrsavaju na njega nema veze fora je da se malo tvrdi pazar jer to pokazuje da je ona opasna riba i tako misli da sebi "dize"cenu. i posto vecina muskaraca je prosla kroz, jer hvala bogu moje komsinice iz bg-a vole da se ponasaju tako, onda svako normalan od vas muskaraca poucen starim iskustvom to prestane da radi. a da budem iskrena i devojke se mnogo foliraju ja kada zelim nekog tipa ja mu pridjem i pustim da vidi kako ce da se razvija stvar.
a da i da ne ostanem nedorecena posto ovde muskarci cene devojke i zene po tome kako izgledaju jer razmisljaju samo jednim organom onda one koje izgledaju super zamisle da su ne znam sta i pord hronicnog nedostatka sive mase u glavi i jedno duzno izvinjenje casnim izuzecima kojih imaSmile
Mista,sta drugo da kazem nego da imas jeziv komsiluk,apostrofiram te tvoje komsinice odbijacice.Smile
zavisi sta se trazi!?
Ako je devojka lepa ne znaci da nije glupa.
Ne bojte se nista nece da vas boli.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:26 pm.