Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"Tuj" sam i donosim ti ih 4-tog .. moze?
A mozda ti pomognu da se oslobodis straha od tih cudovista zvanih ZENE?Smile

..Ma Azdaje bre...Kuku meni kad budu grunele na crveno..
@ nereja

Da, zasto se vi muskarci plasite lepih zena? Zasto se plasite zena uopste....

slazem se sa ovim...
pokusavam da se setim kako se zove ta fobija(strah od lepih zena) ali nikako mi ne ide. On je prikriven potajnim sekusalnim zeljama uglavnom sa starijim lepim zenama, mislim da nijedan muskarac nema frka da izlazi sa lepom devojkom, ta frka moze biti jedino od razmisljanja da je ona mozda previse zahtevna,jer joj to lepota dozvoljava
Pazi pazi malise ... mlad a razmislja kao veliki . Fina ideja Smile
Pa ako hocete da vidite kako sam ja prevazisao strah od zena, mozete da pogledate drugu po redu sliku iz mog profila. Smile
Salim se naravno.
Ovde je u stvari bilo reci samo o strahu od zmija. Resih da se sa njim suocim i stavih je oko vrata. Neobicno iskustvo.

Kad budete videli jednom i lepu zenu oko mog vrata, znajte da sam se suocio sa strahom od prilazenja lepim zenama Smile i pobedio ga!
Kad budete videli jednom i lepu zenu oko mog vrata, znajte da sam se suocio sa strahom od prilazenja lepim zenama Smile i pobedio ga!------------<
Shone ja je vec zamisljam oko tvog vrata, kako te davi! Smile he he
Evo .. stigla lepa i savladana .. ai shone bogumi savladao str`aa Wink

A Kontra kakvu ti zelis? Smile)))))
Ako je muskarac pametan onda ce hteti pametnu, a ako je glup onda ce izabrati glupu... cist racun, duga ljubav... Smile
Bas ovako nekako....SmileSmile

I da me ne plasi svaki dan svojom lepotom. Ne zelim ceo zivot u strahu da provedem...Smile(kakva glupost-neko se plasi necega lepog...)

Celina se trazi...Trudim se da vidim sumu, a ne samo tri-cetiri drveta koja su ispred nosa (nazovi ih kako hoces:lepota, pamet, (ne)uspeh, (ne)sposobnost...svaka od navedenih "osobina" ima svoju dobru i losu stranu, i neku vrednost,pojedinacno...ali bez prave kombinacije vrednost im je mnogo manja...Sinergija bi bila prava rec-kada 1+1 nisu 2, vec 3).

Eto May...SmileSmile
ko se plasi vuka jos, ma jok ja sam uvek bio sa lepim zenama , nemam sta da izgubim , ja je nemam pa nemam ako ne probam, uvek sam prilazio i prolazio.
...covek se plasi onog sto najmanje razume,a to je ponekad
skoro cesto>>ZENA..
Hocemo li da nas zene vole, moramo ih uveriti da ih ne poznajemo. Jer njima ne ide u glavu da bi ih neko mogao i voleti i poznavati u isto vreme.

Chamfort Nicolas Sébastien Roch
"Celina se trazi..." Bravo Kontra.. Smile))
Uvek su 1+1=3 Smile))))))))
Uvek su 1+1=3 Smile))))))))...Uh,ovaj broj 3 se cesto ponavlja na ovom sajtu a broj tri objedinjuje,simbolizuje i realizuje :"nas troje smo srecan par"...P.S. vec sam Vam pricao o tome..hahaha..
Uvek su 1+1=3 Smile))))))))
Nisu uvek, naprotivUnhappy....Cesto od 1+1 ostane VELIKA 0...
Iskra svaka ti cast!!! hahahah
E bre kakvo je ovo pitnje bre !?!?!?!
KO SE BRE BOJI LEPIH ZENA BRE !!!
AKO IMA KOJA DA JOJ SE TO DESAVA PA ODMAH SE OBRATITE dushann-u , JER DUKA NEMA STRAHA ISPOD STRUKA !!!!!!!!!!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:08 pm.