Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Ova tema se provlacila, ili se jos uvek provlaci u diskusijama povodom nekoliko drugih tema na Forumu ( na primer, ono kad "Nereja" kaze otprilike.."kada izadjem u grad sedim sa prijateljicama, i nijedan muskarac nema hrabrosti da pridje" ili kad "Mo" kaze ..." tipovi treba da prilaze zenskama, pa sta i ako dobiju korpu". Medjutim, nisam mogao da odolim a da problem muskog straha od lepih zena ne postavim kao posebnu temu:

U gradu u kome zivim ima puno sjajnih cura koje su same.Kada izadjem uvece takodje vidim "sheme" da muskarci sede sami, a devojke isto, same.Osim toga, citam u tabloidima

da se puno glumica ili pevacica zale da su same. U cemu je fazon?

Da budem iskren, i sam sam medju onima koje je strah da, primera radi, na nekom javnom mestu "startujem" neku dobru cicu.Jednostavno, unapred utripujem da bi se zavrsilo lose, i da bi "korpica" (kako kaze "Mo"Wink bila "smak sveta", i mnogo vise od obicne korpice.

Zasto? Znam da zenske ne ujedaju i prozdiru nas muskarce, i svestan sam da je bezveze, da treba imati samo super "zvaku" i odlican "start", i sve bi bilo u redu.Nije mi jasno.Kao sto mi nije jasno zasto se muski strah od startovanja i muvanja povecava sa lepotom zena ( sto je zenska bolja i lepsa, strah je veci). U cemu je problem sa muskarcima, i otkud ta nasa nesigurnost?

ma kume ko se bre boji lepih zena?
take treba zeniti jer nema sanse drugacije da ih se resis!
cuj ja se bojim samo moje pokojne mice
da si je video i ti bi je se bojao veruj mi
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:26 pm.