Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Kao prvo tek sam od skoro poceo da chat-ujem, ovo mi je prvi sajt da ga nisam samo pogledao i da se vise nikad nisam ponovo varatio...I shvatio sam da mi na neki nacin ovo komunikacija neodgovara...
Za sada me drzi samo forum....

Ne slazem se ovde sa mnogo toga recenog:

kada izadjem u grad sedim sa prijateljicama, i nijedan muskarac nema hrabrosti da pridje"

Iz mog ugla gledanja, nemam ovako iskustvo, i kad sa drugovima izadjem u grad uglanom upoznamo neke devojke,sa tim i lepe devojke ...
Ali nisi uvek dovoljno opusten ili raspolozen, a nekad iz sasvim drugih razloga izadjes....I ne razumem: kad muskarac prilazi nepoznatoj devojci;to po vasem misljenj je samo zato da bi se smuvao sa njom!!!

Mislim da se muskarci vise plase uspesnih, nezavisnih devojaka nego lepih...

Uspesne,uspesne, samo uspesne devojke,....Smile

Na neki nacin sa ovim se slazem.... Ali moras da definises sta to smatras pod uspesnim devojkama: Da li mislis na one koje imaju vecu platu, one koje imaju bolje obrazovanje, ili tako nesto sto nemoze odmah da se primeti prilikom upoznavanja, nego tek kasnije;a ako mislis na uspesne devojke tipa Sanja Marinkovic,ili Slada Delibasic(namerno sam njih naveo,jer se spominju negde na sajtu,ali ima i dosta primera slicnih devojaka sa manje godina) neverujem da bi im i jedan muskarac prisao pa ni ja, a ti se raspitaj zasto je to tako....
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:35 pm.