Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
I vetar nekada duva u kontra smeru...
JEDNO JE BEZATI OD SENKE, A DRUGO JE TRCATI U SUSRET SUNCU-napisah vec negde...
Nema veze, on ce da duva pravo u njega...pa ko bude jaci Smile cak i ako ne bude jaci, vazno da je SEBI nesto dokazao...zar ne?
Sve bitke u zivotu sluze da nas necemu nauce - ukljucujuci i one koje gubimo. Ne volim da gubim, ali ok, bilo bi dosadno stalno pobedjivati...Vise volim da pokusam da uradim nesto do cega mi je stalo i da ne uspem, nego uopste da ne pokusam...I sledeci put procitaj bar dva puta sta sam napisao, pleaseSmileSmile
Pa one su LEPE,PAMETNE I USPESNE!!!Treba da dokazes da si dostojan da takva devojka(zena)stoji pored tebe!
Niti ja treba da stojim pored nje, niti ona pored mene...Treba da stojimo zajedno, bar je to moja ideja...A o dostojnosti "stajanja"...steta je trositi ovde prostor...Pogledas se u ogledalu i resis problem...

Za sve sto radis u zivotu,nije dovoljno da se samo sebi dokazes,dacu ti jedan od najbanalnijih primera:Ako polazes ispit na faxu,moras dokazati profesoru da si naucio gradivo da bi polozio...

Kada stojis sa nekim ne stojis li pored njega?Ups,izvini, mozes stajati i ispred ili iza nekoga.Bukvalno si shvatio moju misao Smile

A sto se tice dostojnosti stajanja...Glavni akcenat je bio na PAMETNE i USPESNE!To se u ogledalu ne vidi...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:37 am.