Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Lepa kaže...

ti si naso nekog da okarakterises....sacuvajboze.....

tako kaže habibi, ja sam u nedoumici … što si odmah postala religiozna Tongue
Život brzo prolazi
Pomislih da je tema za mene ali... Bez kinte sam.
vala ko nema kintu ne moze ni da se omasti. zene ne zele tipove koji ne mogu da caste.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
zedlion kaže...

vala ko nema kintu ne moze ni da se omasti. zene ne zele tipove koji ne mogu da caste.

hahhaha pa imas li ti ..kintu mislim?
Posalamim onog ispod i iznad...
Ajde što seksualne radnice očekuju kintu nego i ostale očekuju prvo kintu pa onda možda ako ovo ono i seks. Jednostavnije je onda ko hoće samo seks da se plati seksualnim radnicama. Što se emocija tiče, tu je mrtva trka. Seksualne radnice to odglume za pare, a ostale se lome između emocija i kinte. Tongue
Život brzo prolazi
kalelarga kaže...

Ajde što seksualne radnice očekuju kintu nego i ostale očekuju prvo kintu pa onda možda ako ovo ono i seks. Jednostavnije je onda ko hoće samo seks da se plati seksualnim radnicama. Što se emocija tiče, tu je mrtva trka. Seksualne radnice to odglume za pare, a ostale se lome između emocija i kinte. Tongue

Otkud ti znas da li zena glumi ili ne? Vecina ih glumi. Neke iz saosjecajnosti. Platis i ne osjecas se duznim. I onda pricas ze sebe: "Kale ih ne kara, Kale ih dere".
kalelarga kaže...

eh gospon kale...kakva je to teorija?znaci vi seks ne mozete imati bez kinte?...sta je tu starije kinta ili emocije?roll
Posalamim onog ispod i iznad...
Tako ti je to kad covek ima lose iskustvo... Smile Sasvim pogresna teorija.
NuitBlanche kaže...

eh gospon kale...kakva je to teorija?znaci vi seks ne mozete imati bez kinte?...sta je tu starije kinta ili emocije?roll

pa to je pitanje za vas , , , zene Tongue
kako jednom davno rece jedna gospoja , ,,od ove postene ja ne mogu na red da dodjem,, Smile
Pa, kako ne kapirate da nas bas briga sta muskarci imaju u caksirima. Mozak je vazan. Smile
Paraskeva kaže...

Pa, kako ne kapirate da nas bas briga sta muskarci imaju u caksirima. Mozak je vazan. Smile

Mozda si u pravu. Eto, kazu da su u Hagu ukrali Milosevicev mozak. A penis nisu dirali.
Paraskeva kaže...

to mi kapiramo , ali je cinjenica da treba i kinta , bez toga zene ne mogu Smile
Svako vidi ono što nosi u sebi Smile.
She turned her can'ts into cans and her dreams into plans..
taj sam...cool
Najgori od svu decu
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:42 pm.