Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Šta je bolje, ljubave bez seksa ili seks bez ljubavi? I zašto?
Život brzo prolazi
dobro vece i ovde..di si gospon kale?ma dobro je i jedno i drugo..aj ba.necemo ciganisati
Posalamim onog ispod i iznad...
to ti je kao sa vinom, nekad ide uz hranu a nekad se moze popiti i bez jela.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
NuitBlanche kaže...

dobro vece i ovde..di si gospon kale?ma dobro je i jedno i drugo..aj ba.necemo ciganisati

Dobro popodne gde god, … ja evo tu sam a de je Nu? Dobro može biti i jedno i drugo, ali pitanje je šta je bolje. Da li bi, kad bi morala ili htela da biraš, izabrala LJ bez S ili S bez LJ? Od čega to zavisi? Od trajanja nejebice, od kvaliteta jebomata, od romantične atmosfere … šta bi prevagnulo? … Ganci su cool … Wink
Život brzo prolazi
Ni jedno ni drugo nije dobro, jer nemas potpun odnos sa nekim ako jedno od ta dva nedostaje.
Smile
a jel imaljubavi bez seksa?

kalelarga kaže...

Šta je bolje, ljubave bez seksa ili seks bez ljubavi? I zašto?

da je neko drugi pitao nego ti sto nema nikakve sanse u buducnosti da nadjes devojku....al on sad kao kad bi mu se slucajno desilo pa mozda jedog dana sta je bolje....
zedlion kaže...

a jel imaljubavi bez seksa?

pa ti bi to trebalo da znas sta si se sve zaljubljivao preko interneta a da im oci nisi video heheehe
Habibi kaže...

Ni jedno ni drugo nije dobro, jer nemas potpun odnos sa nekim ako jedno od ta dva nedostaje.

ovo je nevidjena glupost da izvines....
Ovo s nekim se naravno odnosilo na partnera ili partnerku. Kapiram da je o tome tema. Druge vrste ljubavi ne podrazumevaju seks, to je bilo nepotrebno spominjati, ali eto mozda sam sad jasnija.
Smile
Lepa kaže...

ovo je nevidjena glupost da izvines....

zar se jednostrano zaljubljivanje racuna kao ljubavroll
Lepa kaže...

pa ti bi to trebalo da znas sta si se sve zaljubljivao preko interneta a da im oci nisi video heheehe

jednina je, ne mnozina. lagala je, a jednostrana ljubav ne postoji. znaci bila je iluzija. znam. bez ljubavi nema seksa posle tridesetih godina.

Lepa kaže...

da je neko drugi pitao nego ti sto nema nikakve sanse u buducnosti da nadjes devojku....al on sad kao kad bi mu se slucajno desilo pa mozda jedog dana sta je bolje....

Pa recimo da si ti pitao/la … Šta ti je bolje lj bez s ili s bez lj ...
Život brzo prolazi
Habibi kaže...

Najbolje bi bilo i jedno i drugo, ali, ali ako imaš ove dve varijante kao moguće šta onda smatraš boljim? Koje je od to dvoje nenajboljih bolje Tongue
Život brzo prolazi
Kale, ja ne poznaem osobu koja se zelela kresnuti a nije to uradila zbog nedostatka ljubavi. Ako to neko nije uradio, to je bilo zbog neprivlacnosti potencijalnog partnera.

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:58 pm.