Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Draga tuti, zajedno smo jachi... zar ne... lol 8) lol
Nije Tuti back. Otvorila sam nalog kao moj apel, da se vrati.
I dosta na tu temu! Tongue
Alo, bre narode, otvorila sam njen nick, zato jer je to njen nick i ne zelim, da bude zauzet od strane nekoga u slucaju ako ona odluci da se vrati. Smile
Svi mi imamo momente, kada nam je puna kapa svega, pa nam je potreban TIME OUT. Ako odluci, da se vrati, tu je njen nick, koji ce da je saceka.
Nadam se, da me necete sada spaliti na lomachi. Tongue
Svojevremeno je mene nagovarala da se ne brisem... rollcry Zao mi je, ali pretpostavljam da ce se vratiti kao i mnogo nas sto je...
Takodje mi je zao za jos jednog clana sto se brise...
Uvek kazem ostavi nalog,doci ce ti nekad mozda zelja, a neces moci, ali to je trenutak kada jedino sto zelis je da kliknes opciju ``obrisi moj nalog``...jbg evil
Ponekad je zaista precica "obrisi moj nalog" prosla sam je, ali se nisam vise vracala na taj sajt. Ne znam...volela bi da citam njene komentare jos ovde na forumu. Mada i sama sve manje pisem Unhappy
Ponekad je zaista precica "obrisi moj nalog" prosla sam je, ali se nisam vise vracala na taj sajt. Ne znam...volela bi da citam njene komentare jos ovde na forumu. Mada i sama sve manje pisem Unhappy

Tako i treba,kao u pravom zivotu,sve treba proci,ali nikada zastati,zbog navike ili ko zna cega,sve treba ali i znati kada to "sve",postane vredno jednoga ,samog sebe.
Jednom sam ovde napisao da ovo mozemo gledati kao matrix pravom zivotu,mozda postanemo bolji,u svakom slucaju jaci za iskustvo.Ma kako god ovo smtrali minornim,ipak se projktuje u nama,na nama je da lose projekcije izolujemo od receptora koje prave emociju.Ovo veceras je los trip.

Gde je bre tuti? shock Zar je stvarno otisla?
Brisao sam nalog vise od jednom Smile i postao ugledan clan idimidodjimi sekcije. I evo, svaki put sam se, posle duzeg ili kraceg vremena, vratio.

Zao mi je sto se "svevockice" umorila, ali je razumem. Ulozila je u ovaj forum mnogo vise nego, recimo ja.

I veoma ce da me obraduje kada resi da nam se vrati. Smile Ako resi... Unhappy
Josh uvek postoji msn, za nas privilegovane da je "chujemo". kad bude vreme, sve tje dotji na svoje.... lollollollol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:29 am.