Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko ste ih imali u životu?
„Лако је научити животињу, лако је и простака научити,али је тешко научити онога ко је ненаучен постао учитељ другима“
3

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu!
Mnogo...ono sada već veliko magare se deralo do druge godine svaku noć kao da ga mlatim...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a
Previse... Mozda vise od pola zivota.
Brojim ih non stop...lol vise imam neprospavanih nego prospavanih. Sova..
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Ako ne racunamo nocne smene vec samo one sto su posledica kafane, stotinak.
Mnogo bilo
My heart beats only for you!!!
gospodje, zare pita koliko ste noci imale ispunjene seksom i bez spavanje. ja da vam objasnjavam? secate li se bar njihovih imena? prezimena?

natalija,darinka,bosiljka,zivadinka,razumenija...roll
Najgori od svu decu
a goca?

uz moju necistu savest imam savrsen san :D (volim dnevne varijante,noć je za češkanje Smile )
whooosh i am a dolphin !!
zedlion kaže...

gospodje, zare pita koliko ste noci imale ispunjene seksom i bez spavanje. ja da vam objasnjavam? secate li se bar njihovih imena? prezimena?

Pa, ko ce se seca sbre!Sve neka cudna imena... Fridrih, Roland, Yamaha, Tascam, Nikolaj, Platon, Tales, Pitagora i njegova banda... Blum, Poljak... Morzano... Alenhit... Sex na eks- danju nocu... Tongue
zedlion kaže...

Omatorelo se shock cim ne razbiramo pitanje na koji se odnosi lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
Plavkica kaže...

Omatorelo se shock cim ne razbiramo pitanje na koji se odnosi lol

koliko si ih ti imala? lol

Ih bre biterce, to se ne pituju zene u godinama, zaboravilo se lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:52 am.