Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

twistedŠvrljanje ,Zabranjeno voće da ili ne i zašto?
Zabranila meni mama da jedem jagode kada sam bila mala, a posto sam ja jako voljela jagode ja sam ih i dalje jela krisom dok nisam shvatila poentu njene zabrane...bila sam alergicna Smile
sve je slatko dok se ne shvati poenta zasto to ne bi trebalo da nam bude slatko Wink neko poentu shvati prije nego sto proba, a neko ne vjeruje dok ne proba Wink
BILO, JE I BICE. Smile Svaka rasprava je suvisna. Wink
Ni jedan brak, ni jedan zakon, ni jedna granica ne moze coveka spreciti, da ne zagrize u "zabranjeno voce", ako SAM SEBI NE KAZE STOP. Svako moze naci taj odgovor, taj svoj ZATO u sebi.
U zamke pozude srce svesno upada.........

i, shvati.... opet bih ja..... lol wink
znaj sam o da postoji i druga strana. ne radi ono sto ne zelis da tebi neko uradi wink
[quote="Aleksandar"]znaj sam o da postoji i druga strana. ne radi ono sto ne zelis da tebi neko uradi wink

opet ti mene kritikujes... a ja samo pevam bwe.. lol wink
U dobroj meri shvatanju zivota, ljudi oko sebe, sopstvenoj spoznaji...zelji, prolaznosti, nuklearnim i bioloskim ratovima...nijedno mi voce ne deluje zabranjeno lol lol lol

nego...slabo jedem voce, samo neke egzoticne primerke wink
ma nisam mislio na tebe bweeelol lol
nego uopsteno
[quote="Aleksandar"]ma nisam mislio na tebe bweeelol lol
nego uopsteno

aha... znam, ne flertuj samnom... bice, i opet bih ja.. lol wink
twistedŠvrljanje ,Zabranjeno voće da ili ne i zašto?

Ne bih o uzrocima . . . ali . . . ja švrljam.

Švrljam na strašan način.

Tako svojevremeno . . . Teorija oscilacija, usmeni deo koji se polagao pismeno i godinama su postojale neke 4 grupe koje su se samo kombinovale.

Jednostavno. Da! (Pogotovo sa maximalnom ocenom iz pismenog dela. ) Ali kada (i ako) se švrlja . . . nije baš tako jednostavno.

I nakon što sam oboren na usmenom (pismenom) isključivo zbog rukopisa, posegao sam za zabranjenim voćem, i u kućnoj režiji izkrasopisao (za nečuveno dugo vreme) sve moguće kombinacije i na pismenom (usmenom) do mile volje sam švrljao na samo sebi svojstven način a u trenutku nepažnje asistenta i profesora sam zamenio papire ( oops ).

Zaključak:

Švrljanje - Da!
Zašto - pa zbog toga što bih polagao još par godina teoriju oscilacija (toliko je otprilike profesoru ostalo tada do penzije, a njegov naslednik je imao usmeni (usmeni).

p.s. Ovo nije generalni stav već lična impresija. Wink
Impresivno ti ovo svrljanje i za svaku pohvalu, Zlalmasi... Smile
Pa čim pamtim toliko dugo impresiju . . . i jeste. Wink

Mada se ne slažem sa tim "pohvala" . . . ozbiljna je to mrlja na početku karijere. lol
Ne brini DA...mrlje od voca se teze skidaju od ove tvoje flekice na pocetku karijere lol
Misliš?

Kod mrlje od voća jednostavno se zameni tkanina drugom (bilo stolnjak ili odevni predmet). . . a ova? (nije baš tako jednostavno)

Uostalom, ne pamtim ni jednu mrlju od voća, a jamačno ih je bilo. lol
Ne bi mogla zamisliti forum (zivot) bez oscilacija (amplituda)...tako da bas dobro da si ti na vreme polozio tu teoriju... lol ,da mozes da osciliras ovde do mile volje... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:35 pm.