Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ako nam kažu . . .

Misliš li da uopšte znaju šta,zašto i zbog čega hoće..m :?: lol
Definitivno znaju!

Stanoviti je problem što su im ta znanja, najčešće oročena. Na nekih par sati, ili dana u boljem slučaju. lol
i vi bas volite tu nepredvidljivost koliko primetih, jer cim postanu dugorocno predvidljive, vi trazite novu nepredvidljivost. twisted

a opet, zalite se na nepredvidljivost roll

E,sad ja VAS da pitam...KAKO VAM UGODITI ?????????

Misliš li da uopšte znate šta,zašto i zbog čega hoćete..m ?

roll
Kako NAMA ugoditi? Pa za pocetak recimo, da shvatite koliko zena vam je zapravo potrebnih za srecan zivot. Tongue
hoces da kazes da shvate da im je jedna zena potrebna za srecan zivot? wink twisted
i vi bas volite tu nepredvidljivost koliko primetih, jer cim postanu dugorocno predvidljive, vi trazite novu nepredvidljivost. twisted

Slično sam i ja primetio . . . ili žena mora da poseduje izvesnu "tajnu" i nikada nam ne dozvoliti da je otkrijemo. Naravno, osim u varijanti da baš želite da nam dosadite. Wink
ili žena mora da poseduje izvesnu "tajnu" i nikada nam ne dozvoliti da je otkrijemo. Naravno, osim u varijanti da baš želite da nam dosadite.

ah, zene su zlo!

za SVE su samo ONE zasluzne!

zar je moguce da su zene toliko superiorna bica? roll

Tongue :D
Smeta to sto iza uspesnog muskarca uvek stoji zena, a iza uspesne zene ne stoji NIKO!
Ponekad do problema dolazi zbog prostog nerazumevanja u komunikaciji. Osoba kojoj nesto govorite mozda na pravi nacin ne shvata vasu poruku, ili iz nje izvuce pogresan zakljucak. Zato bi osnovno pravilo u komunikaciji glasilo: jasno, kratko i koncizno.

"Ako ti ne znas sta treba da uradis, nema smisla da te zamolim za tako nesto.." ljuti vas sto morate da skrenete paznju. U takvim
situacijama nemojte da smetnete s uma da vas on/ona ne ignorise namerno. Jednostavno, razlicite ste osobe, sa razlicitim standardima
i prioritetima. Morate da zatrazite ono sto zelite, ali ucinite to na
pravi nacin.

U svakom slucaju: Gelosia si vince con la fiducia.....
Ljubomora se pobedjuje poverenjem... 8)
ah, zene su zlo!

za SVE su samo ONE zasluzne!

zar je moguce da su zene toliko superiorna bica? roll

Tongue :D

Jock moguće. lol

Mada, mislim da je Remark vrlo tačno primetio da se događa da lice žene zna da ima moć nad muškarcem više od svih ostalih. A tu moć Vam samo mi možemo da dodelimo.
o hvala ti, bas ljubazno od tebe sto neces da mi smetas. Hvala ti na prostoru i na vremenu bez tebe :D Pusa Smile
Smeta to sto iza uspesnog muskarca uvek stoji zena, a iza uspesne zene ne stoji NIKO!

:? :? :? :? :? :? :? :? :? lol lol lol lol lol lol lol

niko sem sponzora lol lol

niko sem sponzora lol lol

Bla, bla, bla.... Muskarcima je najlakse prozvati svaku zenu sponzorusom. Jesam li i ja sponzorusa, ako zelim pored sebe da imam solidno situiranog muskarca, koji ce umeti da mi bude stub u slucaju ako ja posrnem? Sta je lose u tome, ako zena zeli da ima neku materialnu sigurnost za porodicu i svoju decu.
Pih, najlakse je reci, ona je sponzorusa. Smile Pa ako me to svrstava u sponzoruse, brate ondaK jesam i ponosim se time. Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:09 pm.