Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
khm.....
Gde prestaje muški razum tu počinje ženska logika...dakle,
kako i na koji način savremen i kultivisan muškarac može u potpunosti zadovoljiti ženske prohteve i ispuniti fikcije?
- no way Hombre!

Ako muškarac zarađuje dovoljno i uz to se zaista trudi da da svoj maksimum a često je opravdano odsutan zbog posla-nevalja...*nikada nisi kod kuče kada treba,non-stop sam sama tebi kao da je sve drugo preče od mene...da neko drugi radi toliko koliko ti radiš za godinu dana bi se obogatio,a pogledaj se samo.*

Opet,ako muškarac zarađuje daleko više iznad proseka i tada mora biti veći deo dana opravdano odsutan od topline doma...-OPET nevalja...*nikada te nema kod kuće kada treba,sve moram sama...taksijem sam vozila maltezera kod veterinara...*

Na kraju,ako muškarac nije vičan sopstvenom king size biznisu i radi za petstotinak neurića u nekoj firmici a pritom se zaista trudi da održi kvalitet zajednice...NI TO ne valja...*pa zar ti stvarno misliš da sa tvojim prihodima možemo da odemo 2 nedelje na Zlatibor..?*
-ali dušo,pa šta fali privatnom smeštaju?
-o jebote za koga sam se ja to udala....

- MUŠKARAC ima više nego pristojan privatan posao i bez blama zabada 1000-1600 neurića mesečno...pri tom je u mogućnosti da veliki deo dana provede kod kuće zbog prirode posla i trudi se da što god je moguće više oplemeni vezu....NI TO ne valja...*znaš,ja bre crkavam tamo od posla,a vidi sebe...ne izbijaš maltene iz kuće,pa ne mogu ja da radim za oboje!

- Podrazumeva se da su u sve ove pričice ukalkulisana društvena događanja...Teatar,koncerti,baletske i filmske premijere,izložbe...
REDOVAN sex bez švrljanja sa njegove strane,puno poštovanje prema njenim roditeljima i njoj naravno...itd.

E,sad ja VAS da pitam...KAKO VAM UGODITI ?????????

roll

Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:13 pm.