Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Doziveo sam jos jedno jako jako iskustvo na plesnom podijumu(ja sam inace Dj-ej 10god) u Budvi sa jos jednim drugom iz BG-a.
Pustam ja tako muziku(tech-house) a taj moj drug je bio sa devojkom i moja devojka je bila sa njima.
U jednom trenutku doslo je vreme da me zameni prijatelj(DJ) da ja malo odmorim i popijem pice.
Pozovem tog mog druga i narucimo pice pa ga pitam:"Gde su nam ribe"?
"Neznam sad su bile tu,mozda su otisle da piske"-rece on osvrcici se.
Stiglo nam je pice a njih jos nema na vidiku.Radili smuo u otvorenom caffeu na plazi(Chill-out).Krenuli smo da ih trazimo....kad one.....sedi njegova devojka u krilu moje i ljube se ali strasno da nemoze biti strasnije!Pogledali smo se ko magarci???"Sta je sad ovo"-rekoh.
"Neznam druze moj"?????Prisli smo im a one onako omamljene od poljubca(i ex-a) u glas;"Ajde momci dodjite...privuci lezaljku".
Mi zbunjeni to i uradismo(Sve se desava na par metara od mora i caffe-a).Naravno tu je odmah pocelo vatanje i lizanje...on moju ja njegovu(Moja je bila slikarka iz Nisa a njegova plasacica za Lucky stricke-uglavnom super ribe koje smo upoznali par dana pre tamo)!
POcelo je ozbiljno lizanje i pusenje pa cak i jebanje(njegova riba mi sela u krilo a moja mu je drkala i ljubila se sa mnom.
Sve u svemu nije dugo potrajalo jer sam u jednom momentu kada mi je kurac vec bio previse tvrd i pocela su da me bole jaja rekao:"Ajmo mi u subu kod mene,odradice ovaj(dj) do kraja,i onako mi gnjavio..pusti mene..pusti mene....eto mu nek radi do zore idemo mi kod mene na gajbu"!
I tako smo zavrsili svi na gomili kod mene i bilo je divno.....nije sex na plesnom podijumu ali je tamo sve pocelo!
Eto jos jedna prica o podijumu i dobroj muzici i ekipi!
Imam ih na pretek....mozda jednog dana napisem Memoare jednog DJ-a!!!Stvarno bi imalo sta da se pise....samo ne zaboravite DUREX ...opet ja ...vec sam dosadan....ali bolje i to pa da mirno spavas iako si uradjen do jaja.Toliko prisebnosti morate imati uvek......verujte mi super se osecate kada ste sigurni iako su ribe bile stvarno cista da cistije ne mogu biti!
BEE SMARTH!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:04 am.