Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto vrlo zgodni muskarci zene prosjecne zene? Prosjecne i izgledom i inteligencijom?

Imam misljenje o tome kako nikada ne treba zeniti ljepoticu ili seks-bombu jer su obicno lose u krevetu i ocajne kuharice. Zene koje previse drze do svog izgleda i ljepote obicno u krevetu ocekuju da ti zadovoljavas njih, a ne uzajamno; a kuhinja je sacuvaj boze jer cak i ako kuhaju, rado to preko qrca, jer moraju. Ljepotice ocekuju dobiti sve kao svoje bogom dano pravo na temelju ljepote. Uvijek je bolje uhvatiti curu koja ima bar 2-3 kompleksa u vezi izgleda, jer ona pokusava svoj izgled nadmasiti drugim kvalitetama, pa je onda puno bolja osoba, dugorocno gledano.
šta znači to: vrlo zgodni muškarci???..................Smile))
Gledajuci sliku u tvom avataru rekla bi da licis na 80% muskaraca ovde...znaci ne spadas po mom misljenju u "vrlo zgodnog muskarca" tako da nemoj da se brines ti ces sigurno ozeniti neku lepoticu roll
Nisam ocekivala generalizaciju od tebe, ali evo opet se potvrdjuje pravilo, da muskarci ni sami ne znaju sta zapravo hoce. Em bi imali lepu zenu pored sebe, em se plase takvu i ozeniti, zbog gore navedenih jako smesnih "izgovora".
Iskompleksirana osoba nikada ne moze biti dobar partner, jer ce se to odrazavati kroz njenu nesigurnost, ljubomoru i konstantnu potrebu za dokazivanjem, da je najlepsa, najbolja itd..
Po tome sto si ti napisao o vrlo zgodnim muskarcima, ispada da su oni zapravo glupani, kojima je jedini kvalitet njihov izgled, bas kao sto si okarakterisao i lepe zene? Wink
Ako je zena prosecnog izgleda ne znaci, da ne moze nekome biti famme fatale. Wink
Uostalom pitaj Breda Pita, da li i on tako misli s obzirom, da se ozenio jednom od najlepsih zena na svetu. Wink
evE ja ću bIdem dobraduša, pa ću čika Pita da pitam umesto tebe...........................Smile))
Da, mogu ja pogledati na ovo pitanje i sa druge strane,

"Pravilo" je da nema pravila ... za navedeno pitanje (kao i za obrnuti slucaj) u svidanju i biranju partnera-ice ... svako je "slucaj" za sebe i ima "ono nesto" sto neko vidi a nekom drugom je bez veze.Bitno je samo da "involvirani akteri"nemaju problema po tom pitanju i da se oni osjecaju dobro,a dok se god oni osjecaju dobro ,boli ih briga sta drugi o tome misle. Zato "ne beri tudju brigu" jer na pitanje zasto su zajedno ... odgovor znaju najbolje oni sami. Siguran sam da ce jednog dana neko postaviti slicno takvo pitenje sebi ... o tvojoj buducoj vezi ... hoce te bit briga ? ... normalno da nece ... zato opusti se i uzivaj u zivotu ... i pronadji pravog partnera za sebe.

Ali zelim progovoriti malo i o drugim cinjenicama.
A mozda su jako zgodni muskarci samo previse narcisoidni, da bi ozenili lepu zenu, jer ko bi se tada divio njihovoj lepoti... Wink
a ja pomislila da oš da zaključaš temu.....................Smile))
Gledajuci sliku u tvom avataru rekla bi da licis na 80% muskaraca ovde...znaci ne spadas po mom misljenju u "vrlo zgodnog muskarca" tako da nemoj da se brines ti ces sigurno ozeniti neku lepoticu roll

....pa najidealnije i najpravednije bi bilo da svi budu sa nekim sebi slicnim i izgledom i inteligencijom i karakterom.
A ruku na srce...veze gdje su velike oscilacije na dugo niti ne opstaju.
Gledajuci tvoju sliku,i za razliku od tebe ne bih rekao,vec tvrdim da licis na 20% zena ovdje koje ce pokupiti 80% muskaraca. twisted

....pa najidealnije i najpravednije bi bilo da svi budu sa nekim sebi slicnim i izgledom i inteligencijom i karakterom.
Gledajuci tvoju sliku,i za razliku od tebe ne bih rekao,vec tvrdim da licis na 20% zena ovdje koje ce pokupiti 80% muskaraca. twisted

Nemoj da tvrdis, nemas sa cim lol
Sada sam postavila svoju pravu sliku, pa se nadam, da ce me pronaci neki ultra zgodan muskarac. lol
U ukusima se ne raspravlja. To da li je neko zgodan, ili ne je, ipak, relativna stvar. Moja pokojna mati, koja je tvrdila da samo luda žena može da se uda za mene, je ipak mislila da nijedna moja devojka nije bila ni blizu lepa kao ja. Ovo naravno ne govori o mojoj nekakvoj fizičkoj lepoti, već o pristrasnosti brižne majke kojoj je njeno dete bilo najlepše....
Medjutim, ako se u brak uđe sa kalkulacijom u kojoj su inputi kompleksi ili neko fizički nedostatci partnerke, da bi ona u nekoj kasnijoj fazi, iz neke zahvalnosti, uzvratila kvalitetnijim nivoom bračnih usluga je, potpuno sam uveren, pogrešan osnov planiranja sopstvene budućnosti. O tome je dosta toga na ovom forumu već rečeno i ne bih želeo da ponavljam..
Tvrdim da jedino veza koja počinje pravom, snažnom i strasnom ljubavlju ima neke šanse da opstane. Pošto je ljubav uzrok mnogih naizgled disonantnih spojeva, nemojmo odmah misliti da je par u kojom je jedno jako lepo (?), a drugo, recimo, sipmatično ružno posledica isključivo racionalnih razmišljanja. Ljubav je najvažnija, sve ostalo je u jako visokom stepenu nepesperktivno...
.
Tvrdim da jedino veza koja počinje pravom, snažnom i strasnom ljubavlju ima neke šanse da opstane.
Ljubav je najvažnija, sve ostalo je u jako visokom stepenu nepesperktivno...

sve si rekao, sa ove dve rechenitze... lol

Nemoj da tvrdis, nemas sa cim lol

Odgovor ti je asocijativan......
Vidis mene asocira na "masala"(sve sto viri preko dvije sake),ali sa druge strane si u pravu,jer ostalo je sve bizarno.

Ali u poslednje vrijeme sve cesce vidzam vrlo zgodne muskarce sa prosjecnim zenama, i zato sam nesto napisao o tome misleci da i sama imas misljenje o tome.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:26 pm.