Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
U ukusima se ne raspravlja. To da li je neko zgodan, ili ne je, ipak, relativna stvar. Moja pokojna mati, koja je tvrdila da samo luda žena može da se uda za mene, je ipak mislila da nijedna moja devojka nije bila ni blizu lepa kao ja. Ovo naravno ne govori o mojoj nekakvoj fizičkoj lepoti, već o pristrasnosti brižne majke kojoj je njeno dete bilo najlepše....
Medjutim, ako se u brak uđe sa kalkulacijom u kojoj su inputi kompleksi ili neko fizički nedostatci partnerke, da bi ona u nekoj kasnijoj fazi, iz neke zahvalnosti, uzvratila kvalitetnijim nivoom bračnih usluga je, potpuno sam uveren, pogrešan osnov planiranja sopstvene budućnosti. O tome je dosta toga na ovom forumu već rečeno i ne bih želeo da ponavljam..
Tvrdim da jedino veza koja počinje pravom, snažnom i strasnom ljubavlju ima neke šanse da opstane. Pošto je ljubav uzrok mnogih naizgled disonantnih spojeva, nemojmo odmah misliti da je par u kojom je jedno jako lepo (?), a drugo, recimo, sipmatično ružno posledica isključivo racionalnih razmišljanja. Ljubav je najvažnija, sve ostalo je u jako visokom stepenu nepesperktivno...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:38 pm.