Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ja se ne žalim jer u braku imam slobodu. Mogu da sudove operem odmah ili posle usisavanja prašine. Smile

Pitanje za dame: koja je to mera slobode koju žena kao najoptimalniju treba da dozvoli muškarcu sa kojim je u "vezi" ili u braku da bi "veza" ili brak uspeli? Može teorijski a može i na osnovu ličnih iskustava. 8)
Isto kao sto ne zelim, da mene partner menja, ne zelim ni ja da radim to njemu. Ne ocekujem, da ce svaki dan da obavlja kucne poslove ali se nadam, da ce imati toliko svesti, da se ponudi sam, kada vidi da je to potrebno, da ja nemam vremena zbog posla ili drugih obaveza, da postignem sve, da zna gde je mesto prljavom vesu, a ne da se carape nalaze svugde po stanu i da ga stalno driblam, pospremi, iznesi djubre itd. Da mu angaziranje oko dece ne predstavlja obavezu nego kvalitetno provedeno vreme sa njima.
Nemam nista protiv, ni ako nekada izadje sa svojim prijateljima ili na rekreaciju, jer su to i moje sasvim normalne potrebe. Uvek treba naci kompromis i dogovoriti se, jer dogovor kucu gradi.
Isto kao sto ne zelim, da mene partner menja, ne zelim ni ja da radim to njemu. Ne ocekujem, da ce svaki dan da obavlja kucne poslove ali se nadam, da ce imati toliko svesti, da se ponudi sam, kada vidi da je to potrebno, da ja nemam vremena zbog posla ili drugih obaveza, da postignem sve, da zna gde je mesto prljavom vesu, a ne da se carape nalaze svugde po stanu i da ga stalno driblam, pospremi, iznesi djubre itd. Da mu angaziranje oko dece ne predstavlja obavezu nego kvalitetno provedeno vreme sa njima.
Nemam nista protiv, ni ako nekada izadje sa svojim prijateljima ili na rekreaciju, jer su to i moje sasvim normalne potrebe. Uvek treba naci kompromis i dogovoriti se, jer dogovor kucu gradi.

Blago li se onom ko tebi u šake padne. Zapamtiće kad je majku za sisu ujeo. Smile
Ih, pala sam ja u sake, pa se sada kaje sto ih je podmetnuo. lol lol

iskusno
drag kajlo, slobode mora biti................. što u prevodu znači, puštam ga koliko mi raspoloženje i dužina lanca nalaže, znači od pola metra do jednog celog............ razlog tome, praktičan, da mi uvek bude na dohvat šake, čisto ako pomisli da pogreši...............Smile))
sloboda za vilija

oslobodite kitu put
Sta se Ti javljas? Ti na ovoj temi nemas pravo glasa. Wink
zano sam da ne treba zenama dati pravo glasa

cim im to das izgubis pravo na svoj

ua feminizam ua

U potpunosti se slazem, mozda bih dodala jos koju stavku
ali to bi bilo To Smile
Ja se ne žalim jer u braku imam slobodu. Mogu da sudove operem odmah ili posle usisavanja prašine. Smile

Bogami, prema mom misljenju, tvoja je tebe bas raspustila.... ne moze to tako...

twisted wink lol
Pozajmicu joj ja oklagiju. Smile Ova moja se ne lomi tek tako. :D
i posle se cude sto pada natalitet

kako bre da prave decu kad ih kicma boli od rada i oklagijanja
Tako je! Smile Mnoooogo je brate tesko udarati oklagijom, fizicke su to muke, dok muskarac samo prima batine i jauce. :D
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 11:03 am.