Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Nemoj to previše primati k srcu. Ameri nam to rade zbog Kosova. I oni sigurno vežu svoje sa duševnim poremećajem, kada su agresivni. roll
A ludara je ludara, samo što oni imaju više para pa mogu redovno da im kreče zidove a kod nas nerazvijenijih su zidovi ponekad i neokrečeni. 8)
ok, povedena sam bila tim, ali diskusija je trebalo da bude:Koliko zaista pomazemo nemocnima?Smatrate li da su vam ponekad ugrozena osnovna ljudska prava? i tako to.... roll
vako ovo...

Ljudska prava, ma sta to znacilo, ugrozena su svakom coveku u svakom trenutku. Pre svega od ljudi iz neposrednog okruzenja, pa onda od strane privrednih subjekata i na kraju od institucija sistema i njihovih poslenika....

A sto se tice brige o slabima i nemocnima... To niko nikada nije i nece uspeti da resi. Krokodilske suze koje povremeno liju mediji i politicari su obicna hipokrizija... Najdelotvornija su hriscanska nacela... "Udeli siromahu", kad si u prilici, kada imas i koliko imas....
Slazem se :?

Jel si nekad licno nekom pomogao u bilo kom obliku?
ne bih da se hvalim.
najvise i mrzim sto ne umem da ne pomognem a mnogima i ne treba pomoci
Stalno posmatram kolika je neosetljivost osetljivosti njihovih bliznjih - rece Andric
Stepen civilizacije jednog drustva se meri brigom kojom ima o svojim slabijima?

Ono što se naziva civilizacijom (ne tehnologijom) već par hiljada godina se ponaša regresivno.
Nažalost, pitanje brige o svojim "slabijim" pripadnicima se meri isključivo tehnološkim merilima.
Pitaj i bice ti receno...
Trazi i naci ces...
Iskaj i dobices...
I ja iskam da je stiskam.... wink

DZavole Smilewink

Danas je svetski dan TOLERANCIJE...ko bi rekao... lolroll
se meri brigom kojom ima o svojim slabijima? Mislite li da ima istine u tome?Koliko zaista pomazemo nemocnima?Smatrate li da su vam ponekad ugrozena osnovna ljudska prava?
Povedena sam danasnjom straobalnom reportazom iz bolnica za ljude raznih ostecenja...text je uzasnut tako da ga ne bih prenosila ali ko je zaiteresovan moze pogledati

Prvi put čujem da se stepen civilizacije društva meri brigom o slabijima. Voleo bih da mi neko navede jedan primer.
se meri brigom kojom ima o svojim slabijima? Mislite li da ima istine u tome?Koliko zaista pomazemo nemocnima?Smatrate li da su vam ponekad ugrozena osnovna ljudska prava?
Povedena sam danasnjom straobalnom reportazom iz bolnica za ljude raznih ostecenja...text je uzasnut tako da ga ne bih prenosila ali ko je zaiteresovan moze pogledati

Prvi put čujem da se stepen civilizacije društva meri brigom o slabijima. Voleo bih da mi neko navede jedan primer.

"Humanitarne" aktivnosti SAD u Iraku, Avganistanu, Somaliji..., i t d. 8)
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:33 pm.