Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

U cilju održavanja klime pozitivnih vibracija na forumu, verujem da treba nastaviti sa sjajno osmišljenim temama tipa:
DA LI (VAM) JE DOVOLJNO....
Pa u tom smislu predlažem nekoliko primera:
Da li (vam) je dovoljno:
Da imate: jednu državu; jednu ljubavnicu (ljubavnika); jednu čarapu (što da ne, ako je to in); jednu polovinu mozga; jedan testis (ovarijum); jedan polni organ (pa naravno da nije samo jedan dovoljan i bilo bi lepo, racimo, da je pomoćni muški polni organ muškarcima na dlanu, a ženama njihov pomoćni na čelu. Već vidim muške redove oko ćoškova kako u zasedi čekaju sa rukama u poluzamahu kako bi nenadano obljubili neku neopreznu ženu)...

Ovo su samo neki od mogućih primera. Dakle, na vama je da predložite teme koje bi bile od svekolike koristi za sve nas. Možda će to biti mali korak za nekog od vas, ali zato veliki za čovečanstvo. Mogućnosti su zaista velike, samo je potrebno da date mašti na volju, a mašta na forumu nikada nije manjkala...
xaxaxaxaxaxa................ bila sam ubeđeTa da si ti ozbiljan čo'ek..................Smile))
A sta treba da radimo? rolloops

Hvala na uočenim nedostatcima. Nadam se da je sada jasnije. Smile
Zanimljivo je,ovo jos nije bilo otkad sam ja ovde..samo sto bih ja volela da svako ko ima neki predlog ili inspiraciju, a ne stalno da ja zamaram ljude lol 8) oops ili uglavnom isti clanovi
lollollol
E pa nek' si i ti otvorio jednu svoju temu. Wink Pitanje je sada, da li ti je dovoljna samo jedna ili ces jos koju? :D
Treba jos koja

sta da radim s ovolkim cipelama i cizmama sto ih nakupova ovih dana?

napravi batice temu RASPRODAJA

da rasprodam ovo pa da idem kuci
. . . racimo, da je pomoćni muški polni organ muškarcima na dlanu, a ženama njihov pomoćni na čelu. Već vidim muške redove oko ćoškova kako u zasedi čekaju sa rukame u poluzamahu kako bi nenadano obljubili neku neopreznu ženu)...

. . .

Pokušavam da se udubim u situaciju, ali mi nekako ne ide.

Koliko mi je poznato prosečno trajanje koitusa iznosi nešto oko 2 minuta . . . e sada . . . u svim varijantama bi žena morala da bude kooperativna, ili baš baaaaš "zamišljena", pa da cela 2 minuta ne opazi fabulu radnje? lol
Nije to mala stvar, utvrditi cega je previse a cega premalo...

Npr. drzava. Drzavu uopste nemamo pa je bespredmetno raspravljati da li nam je dovoljna jedna...

A PAMET? Niko se nije pozalio da nema je nema dovoljno...
Eh, da nekom razbijem glavu pa da mu sipam pameti - ne mogu, nemam je dovoljno ni za sebe.....
Eh, da nekom razbijem glavu pa da mu sipam pameti - ne mogu, nemam je dovoljno ni za sebe.....

Imas i te kako imas i dovoljno

Koliko mi je poznato prosečno trajanje koitusa iznosi nešto oko 2 minuta . . . e sada . . . u svim varijantama bi žena morala da bude kooperativna, ili baš baaaaš "zamišljena", pa da cela 2 minuta ne opazi fabulu radnje? lol

Ja sam izgleda bio potpuno aut. Nisam imao pojma da se tako drastično povećala prosečna dužina koitusa. Dobro, onda taj deo rezervišimo za one ispod proseka iako verujem da ih na ovom forumu uopšte nema... lol
mislim da je neophodna tema:

"DA LI JEDNA SLIKA DOVOLJNA?"

sigurna sam da ce se BRojni ucesnici foruma sloziti sa mnom.

Tonguelol
mislim da je neophodna tema:

"DA LI JEDNA SLIKA DOVOLJNA?"

sigurna sam da ce se BRojni ucesnici foruma sloziti sa mnom.

Tonguelol

Slika ponekad govori vise od hiljadu reci. Smile Mislim da bi se i BRojni ucesnici slozili i oko toga. Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:37 pm.