Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

na tvoje pitanje se moze odgovoriti zasto skinsi mrze druge ljude?Naravno sad mozes da pricas obeloj rasi koja je predodredena da vlada drugima i slicne gluposti jer ako sebe nazivas hriscaninom onda je dalje bespotrebna prica a ako si ateista onda spadas u onu grupu nacista i komunista-mundijalista koji su umislili da su oni stvorili svet.Mada moram priznati da u Srbiji postoje dve grup pa mozda i tri grupe skinsa
Prva: Nafurani na naciste odrasli u relativnoj zasticenosti od vecih problema zaboravljajuci da su ti nacisti pre 50 godina pobili 1000000 pripadnika njegovog naroda a ako ce mo da pricamo o slovenima onda ta brojka ide preko 50000000.I da ptsetim ako se vec divis Grmanima (nije greska nego izvorni naziv) znaj da zadnjih 20 vekova slovene progone i tamane ali na kraju uvek dobiju po picki.
Druga:oni koji vole militari izgled i malo foliranja bez ikakve ideologije da se kresne poneka ribica da se o mladje ocesu za pivo-sminka
Treca:ima moje postovanje ali njih neces naci ispred drakstora na cosku da se opijaju njih ces sresti kao dobrovoljce tamo gde je tvrdo i nemaju veze sa nacizmom a pogotovo ne sa Grmanskim.
e zaboravih da dodam vidimo se na sajt ras..... :D
Lepo ti je objasnio covek zasto :!: Napaljena bagra,sljam( u 90% slucajeva) koji su jaki i spremni samo kada ih je bar trojica ,cetvorica i to pod uslovom da su naduvani,pijani....naspram jednog i jadnog nesrecnika kome je zivot uzeo puno toga ,a oni dosli po ostatak! Moracu da prekinem jer sam vec popizdeo pa cu da pocnem kurcem da vas napusavam,a to nisam uradio ni jedanputa od kada sam na ovom sajtu! Prema tome u obor picka vam materina retardirana!
sve je to produkt zapada i njegove dekadencije
celavci, fini ljudi, beogradjani,intelektualci,
propovedaju ljubav,prijateljstvo.
ja sam prirodno celav i jos i brijem to malo kose sto imam jer me nervira. jel to sada znaci da sam skins?!
budalastine
ne znam bas tacno cime se diche skinsi, zato ne bih o njima, vec o "rasama" koje je neko pomenuo u prethodnim postovima.

rasa je, krajnje pojednostavljeno receno, pokazatelj stepena genetickih razlika izmedju pripadnika razlicitih populacija neke vrste (e, bas ga banalizovah rollUnhappy ).
sustina je da stepen genetickih razlika izmedju ljudi koji imaju razlicitu boju koze nije ni priblizan potrebnom da bi se oni svrstali u razlicite rase iste vrste.
cak, prema istrazivanjima, uocene su vece geneticke razlike izmedju nekih pripadnika ljudi bele koze nego izmedju jednog coveka tamne i drugog coveka svetle koze.
pravilan izraz nije rasa vec adaptivni tipovi (prilagodjenosti na odredjene uslove zivota koje su se "skupljale" hiljadama i desetinama hiljada godina).

sve ostalo je iskonstruisana i izmanipulisana propaganda.
zasto ljudi "padaju" na takve price? odgovor kriju u sebi i tu i treba da ga potraze.
Ma vidi se da nemate pojma,vidite samo ono povrsno sto i sami predstavljate!!!E kad vas budu preplavili Kinezi,Siptari,i sve ostale rase shvaticete,da ova zemlja pripada samo Srbima,a vi otpadnici trazite svoju zemlju pa tamo primaj te sve moguce otpadnike kao vi!!!
meni je zao prijatelju sto ti imas maglu pred ocima ,mada mi je takodje i zao sto se osoba tvojih shvatanja uposte i nalazi na jednom ovakvom mestu.
iskreno zao imi je i tebe i ljudi poput tebe zadojeni mrznjom i besom prema ljudima koje ne poznaju ili im nista nisu ucinili a propovedaju neku borbu za veru ili cistocu rase...
ma sto ja uopste i trosim reci na tebe...
Odakle vama ideja ,da bi ja lemao bilo koga,i odakle vam ideja da ja idem okolo i koljem sve,to su totalno klinacka predstavljanja.Prvo ne diram nekog ko mene nije dirao.Drugo nisam neko ko bleji po gradu i juri cigane,kineze i sve sto nije bele boje,trece nemam usadjenu ideologiju o vladavini bele rase.Tako da lepo kazem vi vidite samo ono sto vam serviraju na TV-u.I ne nisam ateista,pravoslavne sam veroispovesti.Zasto uvek morate da napljujete nekoga a da ga niste ni upoznali.Samo nervirate coveka.I nisam od juce ovde.
Ne mrzim nikoga. A sa doticnima nisam u nikakvom kontaktu, tako da nemam razlog da sam nastrojena prema njima.
Skinski mogu biti oni koji furaju taj imidz, a postoje i one ekstremnije variante, koje pored imidza furaju i neku svoju ideologiju i progone ljude druge nacije, provociraju i fizicki su agresivni. To osudjujem. Zapravo osudjujem svaku vrstu nasilja, bio on Skins, Indijanac, Crnac ili neko sasvim treci.
Ma vidi se da nemate pojma,vidite samo ono povrsno sto i sami predstavljate!!!E kad vas budu preplavili Kinezi,Siptari,i sve ostale rase shvaticete,da ova zemlja pripada samo Srbima,a vi otpadnici trazite svoju zemlju pa tamo primaj te sve moguce otpadnike kao vi!!!

Ja bih voleo da ovde ima svih rasa i vera,sto nas je vise ,vise znamo o drugima ,a i o sebi,ni jedna nacija a ni "rasa"ne smeta,smetaju najvise nazovi nacionalisti,koji nisu videli dalje od svog dvorista.U ovoj zemlji ne zive samo Srbi,ovo je zemlja svih onih koji je vole i osecaju svojom,nazlost takvih je sve manje.
Voleo bih da saznam koje su zasluge Skinsa bilo gde bile za ocuvanje nacionalnog identiteta,sada kada se cela Evropa "izmesala"malo je glupo lamentirati nad "cistom nacijom"!
E ja nisam postavio,pitanje.nisam u tom fazonu,ako neko hoce da se prepucava oko toga neka svrati na forum oko cetiri,kad ortak ponovo dodje.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:07 am.