Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

MISLITE LI DA ĆE OVAJ SAJT USPETI DA OPSTANE U 2008. :?: UZIMAJUĆI U OBZIR SVE ŠTO NAM JE DO SADA OMOGUĆENO (ONEMOGUĆENO) ŠTO SE TIČE KVALITETA USLUGA-ČISTO SUMNJAM arrow

A VI DRAGI MOJI I DRAGE MOJE,
KAKVO JE VAŠE MIŠLJENJE...AKO GA UOPŠTE I SMETE IMATI :?: :?
Tesko da ce opstati, ako se nesto ne promeni na bolje! Stari clanovi odlaze, a kvalitetnih novih clanova je na zalost sve manje :?.
ma zasto bi se ja sekirao mnogo oko toga!

ima ko o tome treba da razmislja

nadam se da ima tj da razmislja
[quote="aE_iTakO"]MISLITE LI DA ĆE OVAJ SAJT USPETI DA OPSTANE U 2008. :?: UZIMAJUĆI U OBZIR SVE ŠTO NAM JE DO SADA OMOGUĆENO (ONEMOGUĆENO) ŠTO SE TIČE KVALITETA USLUGA-ČISTO SUMNJAM arrow

A VI DRAGI MOJI I DRAGE MOJE,
KAKVO JE VAŠE MIŠLJENJE...AKO GA UOPŠTE I SMETE IMATI :?: :? [

Ja se nekako sa tobom slazem u dosta odgovora... da li ce
opstati, pa verovatno da hoce, sobzirom na kvalitet pruzenog'
takvo ce i clanstvo biti... lazno, nemoralno, sa svom lepotom
fotografija u punoj slobodi, sa svom slobodom vredjanja i napada
licno sam se "ohladila" zbog svega, tako da samo je pitanje
momenta kada ce biti.... klik....
Zao mi je, ali sa dragim osobama ostaje komunikacija... postoji
msn, telefoni i naravno real... 8)
Verovatno ce opstati, ali sumnjam, da cu ostati tako dugo. Wink Ovaj osip utice na mene jako. Wink
mozda neces ostati tako dugo ali ces nam zato biti bliza winklol
Verovatno ce opstati, ali sumnjam, da cu ostati tako dugo. Wink Ovaj osip utice na mene jako. Wink

a....gde tjesh sad ti? lol
Pa opstaje vec godinama u nazad,uz mnogo gore uslove,zasto ne bi i sad!!!
Sajt polako ali sigurno puca po svim savovima,oni koji su za to krivi su oterali sa sajta neke od najkvalitetnijih osoba.Sada je, bojim se kasno za promene na bolje,ako se pokusaji svode na sexi chat,onda cemo i mi mladi puritanci okrenuti ledja sajtu ! Tongue

p.s.poslednjih dana se jako sporo otvara forum i ostale stranice sajta,ovo je vise pitanje za teh.pitanja,ali tamo se teme zakljucavaju,cudno ovde sam ranije dolazio da se razonodim ,a sada posramljen,pokrivam oci,opet sam pomalo shock
Eh,opet je revolucija pojela svoju najbolju decu!! Tongue

12 07.je datum koji cemo skromno obeleziti,mozda neki uranak i sl.

Tongue 8) Tongue
Moram priznati da me nije bilo neko vreme,a za to vreme odavde su otisli i tekako gotivni ljudi,sa kojima je bilo zadovoljstvo smejati se.Ostala je baka i jos par ljudi koje znam.al jebi ga ,naci ce se valjda neko mesto gde ce se sa neverovatnom slucajnoscu naci opet isti ljudi,za dobro zezanje!!!
Znaci li to jabuko55, da si ti stari clan, pod novim nickom? Smile
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:41 am.