Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

kad sam se prvi put ulogovao na ovaj sajt bio mi je veoma zanimljiv,sarolik sa mnogo zanimljivih likova ,doduse bilo je i onih drugih...
sada jednostavno nema niceg od svega toga
tu i tamo poneki duh koga promaja jos nije odnela...

sta se to desava i ima li objasnjenja za to?
...uz sto na tri noge ...bez ijednog chavla :D
znas li ti da se ovakve teme banuju... sta ti je bweeee shock
sta se to desava i ima li objasnjenja za to?

ima.....................Smile))
Verujem da ce se ova minus faza foruma ipak okoncati i da ce se situacija vremenom poboljsati. Sa nama ili bez nas.
da li ti se cini da se nesto na bolje poboljsava na ovom sajtu?!
pitaj one koji su duze ovde. ops pa njih je sve manje evil
prosto omrznesh dotji ovamo....
da li ti se cini da se nesto na bolje poboljsava na ovom sajtu?!
pitaj one koji su duze ovde. ops pa njih je sve manje evil

Narvno da si sada u pravu. Nema vise sjajnih likova, kojima ne bih da pominjem imena, ali sam hteo da kazem da ce po prirodi stvari da se stanje poboljsa. Nikada se nece vratiti na onaj nivo i sarm koji je nekada vladao sajtom, ali stvorice se druga klima koju ce `neki novi klinci` pamtiti kao sjajnu u nekom, jos kasnijem, vremenu. Jednostavno, "Panta rei"...
koji to novi klinci?!
mozes li da nabrojis vise od 5 novih koji su dosli u zadnjih mesec dana da su normalni da nisu neki bolesnici?
i da tu ne racunamo onih troje koje sam doveo sada.
vise i nemam volju da nekoga dovedem ovde kad samo pomislim kolko ce da mi se zale sta sve dobijajuUnhappy
koji to novi klinci?!
mozes li da nabrojis vise od 5 novih koji su dosli u zadnjih mesec dana da su normalni da nisu neki bolesnici?
i da tu ne racunamo onih troje koje sam doveo sada.
vise i nemam volju da nekoga dovedem ovde kad samo pomislim kolko ce da mi se zale sta sve dobijajuUnhappy

I sa tim se nacelno slazem. Ali to je jednostavno tako. Dogadjaji neumitno idu tim tokom. I nasa projekcija dobrog stanja na forumu sve manje ce dobijati potvrdu u praksi. Ti `klinci` su drugaciji i naravno da se ni meni ne dopadaju ni blizu kao ekipa koja je otisla, ali realnost je takva da oni dolaze, a nasi favorit odlaze. Svidjalo se to nama ili ne.
Sve sto je lepo kratko traje... 8)
a da zakljucamo onda vrata da vise niko ne moze da ode ni da udje wink
a da zakljucamo onda vrata da vise niko ne moze da ode ni da udje wink

Terbao si to ranije da predlozis, pa da `pohapsimo` neke likove, a kasnije bi kljuc, naravno, unistili! lolwink
al da ostavimo jedan mali otvor u podu da mozemo da izbacimo naknadno otkrivene bolesnke wink
onda bolje otvori jos jedan podforum, gde bi mogli "sklanjati" gomilu gloopavih tema :? shock
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:43 am.