Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

koncert je kasnio zato sto DEBILI iz organizacije nisu dobro postavili ogradu oko bine, iako su dobili precizna uputstva, pa je ograda pukla, bilo je i povredjenih. A 2 sata kasnije su umeli da nameste ogradu, ali je Rihannino obezbedjenje trazilo da svetla u hali budu upaljena zbog debilnog propusta organizatora. Ali, bilo je, sto bi Rianica rekla AMAZING!!!!
Ne znam nista osim ``kisobrana`` i SHUT UP! 8)
Ni ja ne poznajem dovoljno njen muzichki opus, ali verujem da je, onima koji to vole, bilo super.
Da li je neko bio na RIHANNI? Utisci?

uz
na
pri
do
pod
nad?????
Da li je neko bio na RIHANNI? Utisci?

uz
na
pri
do
pod
nad?????

xexexexe...u pravu si....izvinjavam se.....dakle,
da li je neko bio na koncertu Rihanne u Areni? wink
Na koncertu nisam bila, ali sam imala priliku da sretnem doticnu shock ! Utisci su mi da je jedna razmazena ZVEZDA evil , koja misli da se ceo svet vrti oko nje!
Na koncertu nisam bila, ali sam imala priliku da sretnem doticnu shock ! Utisci su mi da je jedna razmazena ZVEZDA evil , koja misli da se ceo svet vrti oko nje!

potpuno se slazem, ali, koja zVeZdA ne misli da se ceo svet vrti oko nje? To razumem, jer sam iskusio taj osecaj, i mogu da kazem da je jaci od bilo koje droge. Veeeelika navlaka. Problem je skinuti se sa toga. Pa sto Stounsi jos sviraju? wink
nemoj STONSE da diras
njih ne mozes da poredis sa ovom ...
a i STONSI ne sviraju oni se kotrljaju
jbla vas chamuga! ne bi otishla ni da su davali mobilne telefone na ulazu s' 5000 kredita...

potpisujem...videla sam je jednom i imala prilike da malo procaskamo...sve nesto trte mrte nista je nisam razumela..bas je uobrazena.....i ona je neka zvezda....ko je uopste ta Rihana???
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:59 am.