Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kibicujući sinoćnja dešavanja na našem forumu (koja su obilovala izlivima negativne energije), neodoljivo sam se setio kultne engleske serije nastale daleke 1969. godine, zahvaljujući pre svega njenim idejnim tvorcima (koji su bili i glavni glumci) Grahamu Čepmenu, Džonu Kliziju i Teriju Džilijanu. Elem, u jednoj epizodi su birali kretena godine po neviđeno duhovitom algoritmu. Glavna nagrada za najuspešnijeg kretena je bila stvarno delotvorna, mada ne verujem da bi se sa njom složile današnje raznorazne nevladine organizacije tipa Helsinško voće i povrće (izraz koji je patentirala moja poznanca Tanja Torbarina)...
U tom smislu predlažem da počnemo novogodišnji ciklus za izbora najidiota sajta. Pravo da biraju i budu birani imaju svi, mada mislim da laganu prednost u izboru za najidiota treba dati onima koji nisu vulgarni, koji su hetroseksualnog opredeljenja, mentalno zdravim i porodičnim osobama ili su u stabilnim ljubavnim vezama, koje se gnušaju navodnog primitivizma ne shvatajući savremene sociološke trendove i procese....

Srećno u izbor!
A 'el mozemo, da kandidujemo sami sebe? lol
A 'el mozemo, da kandidujemo sami sebe? lol

Narvno. To su najlegitimnije kandidature. Čim sam postavio ovu temu, nadam se viskom plasmanu! wink
Ja se kandidujem samo za ambasadora ili nesto vezano za diplomatiju...idiJote bas nesto i ne volEm! 8)
Srecno i pozdrav od mene , nadam se da ce vam izbor uspeti. wink
A kud si ti posla?? Smile Nemoj da budes idiJot. Wink
Dosta sam izigravala dezurnog klovma ne shvatajuci da su klovnovi oko mene . Pozzz , mozda se sretnemo kad se izbor zavrsi.
A mozda vam i budem KLOVN godine wink SRECNO wink
A jel mora bas za naj idiota?

Mislim, ja bih se kandidovala za Levo Krilo, ako ikako moze... roll
A jel mora bas za naj idiota?

Mislim, ja bih se kandidovala za Levo Krilo, ako ikako moze... roll

Narvno. Ovde je sve moguce. Posle onog sinoc sto se odvijalo na forumu, tvoj zahtev je prava sitnica, cak je poptpuno ispravan i meni licno simpatican. :D :D :D
e, bas HVALA! :D

Mada, cini mi se da je predlog nekako vise na Levo nego ispravan roll

Za kompas ne odgovaram, da se odmah razumemo!
e, bas HVALA! :D

Mada, cini mi se da je predlog nekako vise na Levo nego ispravan roll

Za kompas ne odgovaram, da se odmah razumemo!

Moguce je. Nisam siguran. Danas je sve relatizovano, tako da verujem da si u pravu. Ni kompasi nisu vise sto su bili, a nekako se sve manje i koriste... Smile Smile
A sta se to desilo sinoc?

Apsolutno nista sto ovaj sajt vec nije video... vise puta... i ne poslednji put...
neki mali picWajZ... uobicajeno.... nego: KAKO SLEPOM OPISATI
BOJE.... moze da se shvati i bukvalno, ali me mozda vise zanima kako objasniti nekome ko ne vidi ono sto vi vidite.....
Nekim ljudima ne vredi objasnjavati... ne..ne..neeeeeee wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:54 am.