Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Kibicujući sinoćnja dešavanja na našem forumu (koja su obilovala izlivima negativne energije), neodoljivo sam se setio kultne engleske serije nastale daleke 1969. godine, zahvaljujući pre svega njenim idejnim tvorcima (koji su bili i glavni glumci) Grahamu Čepmenu, Džonu Kliziju i Teriju Džilijanu. Elem, u jednoj epizodi su birali kretena godine po neviđeno duhovitom algoritmu. Glavna nagrada za najuspešnijeg kretena je bila stvarno delotvorna, mada ne verujem da bi se sa njom složile današnje raznorazne nevladine organizacije tipa Helsinško voće i povrće (izraz koji je patentirala moja poznanca Tanja Torbarina)...
U tom smislu predlažem da počnemo novogodišnji ciklus za izbora najidiota sajta. Pravo da biraju i budu birani imaju svi, mada mislim da laganu prednost u izboru za najidiota treba dati onima koji nisu vulgarni, koji su hetroseksualnog opredeljenja, mentalno zdravim i porodičnim osobama ili su u stabilnim ljubavnim vezama, koje se gnušaju navodnog primitivizma ne shvatajući savremene sociološke trendove i procese....

Srećno u izbor!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:50 pm.