Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...ovom forumu, koji se zove UPOZNAVANJE?

Izgleda da su neki shvatili ovo UPOZNAVANJE ne kao nacin za sretanje drugih ljudi, vec kao upoznavanje drugih i samog sebe sa svojom malenkoscu. Internet je izgleda pravi psihoterapeutski kauc po principu "uradi sam". Nevolja je sto to vide svi osim onih koji treba da (se) vide.

Mada je vrlo interesantno za ljude cija je profesija ljudska dusa i psiha.
Npr. kako bi neko za to strucan nazvao sindrom davanja sebi misije spasavanje sveta (a malim koracima se pocinje od npr. spasavanja foruma) ili ubedjenosti da si jako originalan u nacinu, a u sustini si toliko jadna kopija da potpuno masis poentu ili hahahaha vidi kako su se napalili, a ja se sjajno zabavljam i svima im se sad smejem ili snazno izrazene potrebe da privuces paznju, a jedini nacin za to ti je negativna paznja....
Kako god, iz nekog razloga uspeva da privuce paznju :? i ovo je verovatno jedino mesto u celom svom zivotu u kom to uspeva (u ovom trenutku bar) :? :? :?
Recimo da je problem chata bio cocolo (po nacionalnoj osnovi)
ili pak ja, mi nismo tamo vec mesec dana... zasto je prazan?
Ne znam zasto si ovo shvatila licno. Unhappy
Zasto je chat prazan? Pa iz istog razloga kao sto i forum. Zasto, da se neko vraca na chat, ako je osetio negativnu atmosferu? Zasto, da se ljudi koji su bili prisutni na forumu vracaju, ako je na forumu zavladala pasivnost i ako je jedini vir zabave iskopavanje starih tema i otvaranje nekih novih na kojima se bas i nema o cemu debatirati?
Zasto se nikada nije desilo, da ja dozivim negativno iskustvo na chatu, sa ekipom sa kojom sa chatovala, a te ljude uopste ne poznajem licno? Sve zavisi od pojedinca i kako se on odnosi prema svojim sagovornicima. Kako ti prema nekome, tako ce i on prema tebi.
Naravno da je u pravu, to sam upravo i napisala... boze koliko
ih je ovde, bas u tom izdanju. Mali ljudi koji se prazne ovde,
ali ljudi vidite li vi razliku izmedju jedne i druge strane praznjenja,
koeficijent inteligencije i u banalnim recima je vrlo bitan :?
Konkretnije ne moze biti... osobe sa visokim koeficijentom
inteligencije i osobe sa nizim koeficijentom inteligencije se ne
ponasaju isto u bilo kojoj vrsti komunikacije, bila ona normalna
ili banalna. Ja sam tu videla razliku... to je to 8) wink
Coco, nije Somebody jedina kojoj smetaju tvoji prostakluci...
Ima nas...samo nisu svi toliko aktivni.. 8)
Precenila sam ga, ipak ne moze...
Dobra noc, dobri narode !

Ovde jos uvek sve po starom, samo se pitam, hoce li teme bez ikakvog sadrzaja, smisla i bilo cega drugog i dalje biti predmet prica. Smatram da je beskorisno trositi reci koje vrede, na nesto sto ne vredi.

Kako god okrenes Somebody, uvek ce ovog biti, jer ce uvek biti ljudi, koji ce vredjati tudj intelekt, ukus, pogled na svet..Jer sve ono sto je normalno je nenormalno, sve sto je ljudsko je za osudjivanje...Napokon da se pokrene prica o tome, a iskreno, nisam ni sumnjala da ce krenuti od Tebe Smile

Ne znam ko je nekome dao pravo da se ponasa posednicki na ovim stranicama, i ko je taj neko ko i pored svih apelovanja clanova i dalje istrajava u tim stvarima ? Dupli, trodupli i ko zna jos koliki broj nikova, napravise totalnu pometnju... Sve bi to bilo u redu da je cilj zafrkancija, ali ovo sve vec prevazilazi dobar ukus.

Ne zelim nikoga da prozivam, niti bih ulazila vise u polemiku, ali moje misljenje je da ne postoje mere ni granice u nekulturi, svojeglavosti, inatu, bahatom ponasanju...

Veliki pozdrav svima Smile
Ebiga, Lale, moram da te razocaram, nista od picvajza veceras. Smile
Pa di ci ti meni Stasy?
Nedostajala si nam.
Poz
Smile
Pa shta cemo sad?!? shock

Cekati da se pojavi sa novim nikom? evil
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:23 am.