Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Gledajuci neke teme kroz glavu mi je proslo jedno pitanje vezano za bonton i ponasanje prema ljudima sa kojima zivimo i druzimo se. U svakodnevnom zivotu i poslu, trudimo se, da se ponasamo po nekim kulturnim standardima i da predstavimo sebe u normalnom i pozitivnom svetlu.
U cemu se razlikuje forum? Zasto neki na forumu osecaju "potrebu", da obracaju paznju na sebe kroz provokativne postove i prostacke slike, koje nisu ni malo umetnicke, da se predstavljaju u najgorem mogucem svetlu? Da li se ovde pokazuje kucno vaspitanje, njihovo pravo lice, izbacivanjem svojih frustracija i kompleksa, zadovoljavanjem svojih sexualnih mastarija i uvelicavanjem svog ega, dok se u stvarnom svetu kriju iza uctive maske ili je mozda obrnuto?
Da li znaci ako smo nevidljivi, da mozemo da radimo sta hocemo? I da li je pametnije sve to ignorisati, nadajuci se da ce problem nestati sam od sebe, da ce im dosaditi ili takvo ponasanje kritikovati, da se konacno osveste ako imaju i malo pameti i kucnog vaspitanja? Gde su nestale one kvalitetne teme? Da li je ovo sve sto mi jos umemo da damo ovom forumu, koji se zove UPOZNAVANJE?
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 9:20 am.