Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Dobar dan dobri ljudi!
Vidim klimavu "optuznicu"ovde,vidim potpise duplih nickova,sve u odbrani sajta?
Pa da vidimo sta smo imali:
Prvo ,ako je bilo ogovaranja u kolima,onda ovo nije spontana reakcija!Drugo- kako Falko zna sta su 4,5 osoba pricali u kolima na putu ka toj pitoresknoj azotom zagadjenoj varosici?Ako on zna za to,zar je cudno sto takodje zna ko cita pvt?
3-Vidim damu pod potpisom Marija_M,vratila se kaze da je pobegla od uvreda!Od koga?Ako se vratila ,onda je sve u redu,jel?
4.Draga Nell,pa ti si Anju vitlala po njenoj temi sa oklagijom,uz svesrdnu pomoc dvoje bizgova(tebi dragih)koji su tu temu zacinili ponizavajucim fotografijama po zene.Jos stoji ta tema,kada sam dosao na sajt primetio sam je,kao i jos brojne na kojima se javno neke dame pozivaju na felacio.Tada Vam nije smetalo,sada da?
Ove koji su sa dva nicka,pola dana slusaju jaz,pola cirilicu molim da ne pisu postove podrske,mislim malo je shizoidno,nikada ne znam ko pise a ko je onaj drugi Hajd iz naslova teme!
Znaci ostaje nam konstatacija da je Falko pogresio kada je napisao da na sajtu nema lepih zena!Slazem se,pogresno je izneo svoj sud,pogresnim terminima nazvao uvazene clanice,ali danas je to recnik mladih,Boze moj nista strasno!
I sta nam ostaje?Nista ,drage moje,sajt i forum nikada nece biti isti kao pre,uostalom sve je pre bilo bolje,ne sajt,Vi ste se bolje osecali,to je razlika!Na chat ne idem,ne znam sta se desava.
Uostalom sta je sa Zedom,moderatorom sajta?
Posto ste uvideli da su optuzbe kilave,molim da se povuku,znam nacin kako da se ovo zavrsi,ali to je Vas izbor,moj ne.Ja sam tranzitan ovde,a osecam se pomalo napadnutim(neko je ovde spominjao mlade puritance,taj sam Tongue ),pa sam malo postavio stvari na mesto.Ako ima zainteresovanih za argumentovanu diskusiju,odvojicu svoje dragoceno vreme za svakoga,samo uz uslov da nema 2,3 nicka iza sebe,banovani Falko je iz nuzde promenio "opis"sebe,opravdana kamuflaza,ako je bila uopste!
5i 6-fotografija nagih dama ima svuda na kioscima,na tv.sta je tu tako skandalozno? Sigurno njihovo ponavljanje u serijama,ali toga je ovde bilo oduvek,a sada smeta?Sta se sada desilo,sem tog "ogovaranja u kecu",za koje me zanima odakle on zna?
Drugarski pozdrav---------> Tongue
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:26 am.