Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Pustimo one koji nisu na sajtu,damu znam sa sajta,ipak je napadana kao Anja,ne kao taj covek,ali to je deo koji se odnosi na onoga ko ju je napadao!
Revolucija?Ja sam davao podrsku coveka zbog banovanja,ne zbog fotografija!Pa ja ni jednu temu nisam otvorio,ni jednu fot.postavio.
Naravno da ne volim kada vidim grupne atake,sve se ovo da resiti upravo putem inkriminisanog pvt,pa tu sam da se pomognemo,lako je odmoci!Uostalom mislim da nisam advokat njegov,mnogo sam skup za takve usluge(premostavanja nesporazuma)Ovo radim volonterski.Ako nastavi sa neprijatnostima i vredjanjima,prvi cu mu prebaciti.Ponavljam neupucenima,sa Falkom ,magnetom i td.se nisam sreo,culi smo se,kada mi je javio da obratim paznju na pvt.Naravno da sam mislio da se sali,sve do pre pra dana,kada mi je saopstio sa kim se dopisujem i o cemu.Samo sam ja znao ,sada vidim da nisam bio sam kada sam pisao pvt.Ima jos toga puno,ali se bojim da bi se "igraliste ispraznilo"ako bi on poceo da pise sve sta zna,ja slabo znam i kod mene je diskrecija zagarantovana,ali bojim se da cete ga iziritirati,a onda sta dalje?Drugarski pozdrav- 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:12 pm.