Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Igrate li drustvene igre?

Sa kim? Koje? Kada? Da li pokusavate (i uspevate) da varate? Smile
"Riziko" sa drustvom, nekada po celu noc.
"Jamb" i "monopol" sa mojim curicama.
"Covece ne ljuti se" i "igru pamcenja" sa najmladjom curicom i sa bratom.
I jos mnogo toga...

Ne varam, mladje clanove uvek pustim da me pobede i onda se iscudjavam kako je to moguce shock :?:
igram yamb saS komšike i to u parovima.................. i normalno da varam...........jerBO mene uvek daju da popunjavam "tiket"............ xixixixi.........................Smile))
Volim da igram remi.... jos ako imam viska joker-a ...uh lolwink
Monopol sa drustvom,uvek maznem jedan hotel drugu lollol
Igrate li drustvene igre?

Sa kim? Koje? Kada? Da li pokusavate (i uspevate) da varate? Smile

He, he, kad pogledaš teme na naslovnoj strani, jasno ti je da pitanje treba da bude: "Radite li još šta osim što igrate društvene igre"?
Uglavnom ne igram. Suviše sam pametan tako da teško nađem dostojnog protivnika. Gotovo uvek dobijem a volim i da zajebavam onog što je izgubio pa niko neće da igra samnom... lollol 8)
Igram monopol i ne ljuti se covece sa mojim devojcicama.:D Malu pustim da pobedi, a stariju NE zato sto se uvek ljuti! twisted
Od društvenih igara, najčešće, a što je u poslednjih 15 godina baš, baš retko, upražnjavam jednu koja je verovatno i ponajmanje društvena - šah.

Time je odgovoreno i na pitanje o varanju. Što se tiče dela, sa kime . . . na pamet mi pada kolega sa (u toku) studija koji je obavezno na početku cugera otvarao dvolitarku domaćeg sa Korčule. :D
Iskreno NE, nemam vremena , ranije sam igrala svakakve zanimljive igrice a sada nemam vremena. Uglavnom nocu odvojim vreme za po neko kuckanje na forumu ili da bi procitala koju knjigu.
Inace ranije sam igrala sada tacno ako bi pogodila naziv : mice, riziko, karte, sah cesto ali bas cesto (obozavala sam da gledam i kako ga tata igra) ..... mnogo toga , nista od tog nije zaboravljeno
ali jednostavno nema se vremena ......
Sah i remi... ne varam jer mi se i bez varanja da pobijediti Wink
A obicno igram sa sestrama i to u neke banalne stvari igramo, tipa spremanja kuce, peglanja ili kuvanja Smile
biram shah i to samo brzopotezni... winkwinkwink
Nisam igrao sah bas dugo. Nemam s kim. Smile
'os da ti pozajmim? wink

al', nemo' mi se posle zalis! lol
Kad god sam u mogucnosti ja varam.... Tongue 8)
Nisam igrao sah bas dugo. Nemam s kim. Smile

He, he, šta je ovde šahista. I ja igram a nemam sa kim. Igram u nivou prve kategorije pošto su mi takvi često bili žrtve. Ne igram na sat jer me to nervira a meni je šah zabava.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:43 pm.