Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DAKLE DRUSTVO ETO I MENE POSLE PODUZE PAUZE.
ZAPITAH SE KAKO I SAM NASLOV OVE TEME KAZE, NEDOSTAJE LI VAM OKUPLJANJA. ILI ZA POJEDICE BOLJE POSTAVLJENO PITANJE BI GLASILO NEDOSTAJE LI VAM RST.
BOGA MI JA SAM SE ZAZELEO VAS, PA SAM SHODNO TOME I PONOVO U NEKIM RAZMISLJANJIMA DALI BI POSTOJALA SANSA DA SE MALO PRISETIMO KAKO JE BILO DA SE EVENTUALNO POJAVE I NEKI KOJI DO SADA NISU BILI.
RAZMISLITE MALO I DAJTE SVOJ KOMENTAR NA SVE OVO.
NARAVNO OKUPLJANJE AKO BI GA UOPSTE I BILO STO ZAVISI OD VAS BI SE ODRZALO NAJRANIJE KRAJEM JAN 2008.GOD

Dobro (opet) dosao tajiceee Smile.... meni licno si nedostajao, a i cim nema tebe nema ni tema koje imaju ovu tematiku Smile
i ako sam bila samo jednom voljela bih da se ponovi, a takodje i ako sam daleko samo nekih 400-500km od NS pokusala bih doci jer bi mi bilo drago prvenstveno da vidim tebe, a zatim i neke druge ljude koji su mi dragi Smile
Chim se konsultujem sa jachom polovinom, javljam da li dolazimo.
Poz
Smile
a gde si vise brate lol
znas me da sam uvek za lol
samo da se konsoltujem sa jacim polovinama i mi stizemo okolo naokolo do tebe wink
BAS MI JE MILO EM DRAGO STO JOS UVEK IMA ZAINTERESOVANIH I NIMALO ME NEIZNENADJUJE TO STO VIDIM KO SE MEDJU PRVIMA ODAZVAO. SVAKA CAST.
DAKLE KAD PRODJU OVE NOVOGODISNJE ORGANIZACIJE I ZANIMACIJE, DOGOVORICEMO JEDAN DATUM I POKUSATI DA SE OKUPIMO JOPET KAO NEKAD A NADAM SE DA NASOJ STAROJ POSTAVI DODAMO JOS KOJEG GUSTERA FIGURATIVNO RECENO.
PREMA TOME UZMITE TE VASE POLOVINE POD KONTROLU STO PRE I TUTANJ VAMO PREKO DUNAVA ILI DRINE KAKO KO DA LUDUJEMO JOPET.
I?

i sobzirom na obzir kako vidim nije bas neko veliko interesovanje se pokalazo na ovoj temi tj po ovom pitanju.
Najmanji je problem zakazati tj rezervisati mesta, pitanje ja samo ima li interesenata
Gde si ti bre shkomi? Nema te nigde :?
oooooooo,Radosaveeeeee bas je lijepo sto si nam se bar na trenutak pojavioooo

VELIKI POZZZZZZZZ
Ja sam zainteresovan...

C c c :D
Eh, ne cveta vise ljubav kao nekada... lol Oni sto su se okupili su i pokupili, eto. SmileSmile
Eh, ne cveta vise ljubav kao nekada... lol Oni sto su se okupili su i pokupili, eto. SmileSmile

Svaka ti je zlatna, ka' Njegoševa! :D
Gde si ti bre shkomi? Nema te nigde :?

Tu sam ja niki nego malo se vremena ima za ovo cudo tehnike u zadnje vreme.
Drago mi je cuti da sam nekom i falio svo ovo vreme.
prema tome dabome,drustvo sve u svemu bicete blagovremeno obavesteni kad cemo da se smeknemo jopet.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:18 am.