Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

...u sluzbi nase ishrane i odevanja ili ravnopravne vrste na istoj planeti?
Kakvo je vase misljenje?
Ovo me podseca na vezbe iz patologijeSmile Njam njamSmile
Da li su ovi majmuni ukusni kao ono sto jedu???Smile

...mislim da su ovo majmunice a ne majmuni..?
Odgovor
...cuo sam da vrane grakcu i sire krila na vozace koji im na pesackom prelazu, u NY-USA, trube
Odgovor
Pogreio sam. Kucajte u google "specijalitet od majmuna", pa klik na drugi link (t-mobil portal).
''...Znam da vredjam vasa najdragocenija uverenja, jer ne mogu da ne primetim da ste vi i vasi- jos jedna kolektivisticka zavera!-uvereni, ili ste na putu da to postanete, kako sve zivotinje imaju prava i mozda dusu, ne iskljucujuci mocvarnog malarijkog komarca, hijenu strvinara, zvizducu kobru i prozdrljivu piranu. Javno priznajem da u meni zivotinje izazivaju jestivi, dekorativan i mozda sportski interes...Premda postujem, izdaleka, one koji im pripisuju erotsku funkciju, mene licno ne privlaci (naprotiv, njusim odvratne mirise i slutim raznolike fizicke neugodnosti) ideja da opstim sa kokoskom, patkom, majmunicom, kobilom ili bilo kojom varijantom zivotinje sa rupom, i usvojio sam iritirajucu sumnju da su oni koji se zadovoljavaju takvom gimnastikom u sustini – nemojte to shvatiti licno- ekolozi na primitivnom stepenu, nesvesni zastitnici, posve sposobni da se u buducnosti udruze sa Brizit Bardo kako bi se borili za prezivljavanje foka...'' ( Mario Vargas Ljosa, ''Don Rigobertove beleznice''Wink
Naravno da zivotinje nisu tu samo u sluzbi nase ishrane ili(i) odevanja.Neretko mi je moj kuca bio i najbolji prijatelj.On oseca kada sam tuzna i tako me pogleda...Da zna da prica mislim da bi mi rekao"Ne budi tuzna,ja te volim"Smile
Ja sam veliki ~mesaroš~...Prema tome, dabome.
Moj Živorad (na slici) sedne ili legne kad mu kažem da to uradi, izađe napolje kada ga zamolim da napusti objekat, kad mu se javim i kažem "zdravo, kako živiš" on mi pruži svoju debelu šapu, pozdravi se sa mnom i nešto promrmlja. Kada neko prvi put uđe u kuću on ga ne skida sa nišana, gleda sa mnom TV i gleda me u oči kad mu pričam a čestoi on nešto promrmlja. Takav je samo sa mnom, 3 puta sam mu spasao život.
Tema je bez veze, slika odvratna...(u Kini jedu pse, u Italiji macke, vrapce, zabe, u Egiptu zmije...). Gde je ono bese majmunski mozak specijalitet?
Naravno da nisu ravnopravne vrste...nazalost.
Naravno da nisu ravnopravne vrste...nazalost
a zasto bi bili?
...u sluzbi nase ishrane i odevanja
Prvo to, pa onda sve ostalo...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:37 pm.