Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

MORAM TO DA PITAM!UVIJEK MI JE BILO TESKO DA RAZMEM DA ZENE PUSTAJU PLINOVE. oopsoopsoops VIDIM JE DOBRA,DERE NOSOM OBLAK KO BIVA PUNA SEBE A MOZDA GA PUTEM ISTIHA PUSCA?
MUSKI UREDU NADERU SE GRAHA PA NEKAD IZ ZAJEBANCIJE GRUHAJU ALI ZENE TO NIKAKO DA SVARIM.NI DAN DANAS NE VJERUJEM JEL TO ISTINA? :? shockshockshock 8)
jebo te zivot pa de ti zivis pa normalno da ce pusta ponekad pa to ti je zivo celjade prdne macka a nece zena od sto kila a to kad grune jebo te zivot ma isto je ko teski mitraljez i to onaj maksim jebo te faraon a ima i slucajeva velikog kalibra ali samo posle gustog pasulja kupusa rotkve i praziluka jebo te tito
jebo te zivot pa de ti zivis pa normalno da ce pusta ponekad pa to ti je zivo celjade prdne macka a nece zena od sto kila a to kad grune jebo te zivot ma isto je ko teski mitraljez i to onaj maksim jebo te faraon a ima i slucajeva velikog kalibra ali samo posle gustog pasulja kupusa rotkve i praziluka jebo te tito

AK SAM DOBRO RAZUMIL ZNACI PUSTAJU PLINOVE!JA NIKAD NISAM CUO DA ZENSKO A IMADE KAZU ZENA KOJE PRIPUCKUJU DOK RADE ONE STVARI.MUSKE SAM SLUSO BARUTANA ZIVA KO VOJNI POLIGON ZA HAUBICE AL ONDA ONE KRIDOMICE TO RADE?ODU BELI U TOILET I TAMO ILI PUTEM ILI MA KO CEGA ZNAT A NEZGODNO PITAT!
AKO MOGU ZENE DA PRIPOMOGNU JEL TAKO ILI NIJE! oopsoopsoopsrolloopsoopsoops
JEST PRAVA TABU TEMAJLA,VIDIS DA IMA NEKI TABU TAMO U MRAK! :? Smile :D lolshock 8)
Nemoj da brineš. Kad žena prdi tokom seksa znači ili da se pre seksa prejela ili da ekstra uživa s tobom.
To ti je znak da treba da nagariš još žešće, pod uslovom da se ne ugušiš. winkwinkwink
Brate koliko li ti imas godina :?: :?: :?:
Brate koliko li ti imas godina :?: :?: :?:

DOVOLJNO BRATE!STA FALI TEMI DIREKTNO IZ PRIRODE? 8) :? cry
STA FALI TEMI DIREKTNO IZ PRIRODE? 8) :? cry

shto je prirodno nije sramotno.... lollollollollol
chista ekologija sestro, hahahahahaha lol
oops ma ljudi sta vam je? pa sto nebi zena pustala plinove ili gasove kako vam volja to nazovite jer to je najnormalnija stvar na svetu. prvo oseca se bolje kad ispusti tu smesu gasova jer u suprotnom bomba koja moze da eksplodira bez sagorevajuceg stapina. drugo a sto su muskarci po tom pitanju privilegovani. oni mogu a mi ne mozemo. ali... zna se gde i kako . nije niko siso vesla. normalno da ako je u restoranu moze da ode do toaleta i tamo olaksa stomak. nikakva tabu tema...
ako je u restoranu moze da ode do toaleta i tamo olaksa stomak.

a shta kad je u gostima, na ulitzi, kod kutje? winkwink
DOVOLJNO BRATE!STA FALI TEMI DIREKTNO IZ PRIRODE?

He, he, šta fali? Fali mnogo. To je možda tema za fine devojke sa ćoško, oblo.com sajta. Kako sam te provalio, a. Ne možeš ti ovde da prodaš foru nikako. Možda je na tim tvojim sajtovima ova tvoja tema rame uz rame sa temom "Zašto bosanski hajlenderi jebu ovce" gde je najtačniji odgovor bio "Zato što su im bule ružne ko ovce a ovce bar ne gunđaju".
Vidiš valjda i sam, nije ovo sajt za tebe...
Nemam ništa da dodam, sviđa mi se ova tema...
lollollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:42 pm.