Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ljetos sam vidio kod par frajera nanognice,da li je to novi trend pitam se?Sta mislite o tome????
ja sam staromodan i nosim samo nakurnjak lollollol

8)
a gde li si samo naso te pedere mozda ti cucnu kad pisaju pa ces da nas pitas da nije i to novi trend roll
Sta je to nanogica? Mislite na podvezicu? Boze me sacuvaj, sta sve nece biti moderno na Balkanu. lol
u mome "selu" nanognice zovu krakke carapice do clanka lol , ako si na tu nanognicu mislio onda je sasvim ok da je i muskarci nose :D:D:D

a ako mislis na podvezicu kako rece ova Zla onda shockshockshockshockshockshockshockshock
Nemam ja pojma sta je nanogica, samo pitam, bwe. SmileSmile Ja nisam odavde, pa mi ponekad treba prevod ili subtitle. Wink
A da nije to mozda za onu malu nogicu? Smile
Ne znam ja sta je to, moj coek nema malih nogu wink
'el to znaci da sam i ja kompleksasica, ako sam iz male sredine? :D
Beograde, Beograde, na uscu dveju reka ispod Avale.... lol
'el to znaci da sam i ja kompleksasica, ako sam iz male sredine? :D

:D:D:D
Nisam primetio da pljuješ po drugim sredinama. Nisam rekao da su svi iz malih mesta kompleksaši. Ma meni je malo pun k... tih što stalno pljuju po Bg. Ne postoji razlog za to kao što ni ja ne pljujem po Zaječaru, Mostaru, Skoplju ili bilo kom drugom gradu. Velik grad je uvek prilika da naučiš nešto više, da odeš u dobar bioskop, pozorište, muzej, upoznaš ljude, doteraš stil i ponašanje. Tako to i gledaju normalni ljudi. Budala dođe na Terazije pa se dere, selo moje lepše od Pariza. To su kompleksi i teško se leče...
Ali ta budala sto se dere na Terazijama, kad se jednom napije savske vode ne vraca se vise u svoje selo lepse od PAriza wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:24 pm.