Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Leto je,vreme je jako toplo,dugo vremena si zeljna kurca,celo telo ti vri ,vise od unutarnje vreline nego spoljne zege...pickica ti vlazna I vruca i trazi nesto da je prochesa da je ispuni i da joj izazove izliv sladostrasnih sokova.....Sta ces,nema nikoga ,usamljena si i prepustena sebi ...svuces se gola tako da na sebi imas samo tangice koje si na stranu gurnula da bo ti pickica bila slobodno izlozena vazduhu i suncevim zracima...uzmes ulje za suncanje i vestacki vibrator k***c....
Izadjes na terasu i legnes na dusek.....rasiris nogice i uljem uljis telo...naravno sa posebnom paznjom utrljavas erogene zone...grudi narocito bradavice izazivajuci jos jacu zelju u dubini uzavrele pickice...zatim masiras svoj stomak i pupak/njegovu rupicu posebno obradis/i blizis se klici grotlu svog vulkana..trljas donji deo stomaka...brezuljak i evo tvoja rukica je na vec na drazesnom klitorisu....kada si ga dotakla telom su ti prostrujali zmarci ...a kada si nalila ulje na njemu i kada je ono krenulo nize da se ulije u otvoru tvoje prelepe medene pickice ti si osetila kako tvoji sokovi iz dubine nje hitaju da se spoje sa uljem i dalje da klize prema guzi/cmaru/ i jos vise i bezobraznije draze.....to te je izazvalo da krenes prsticima brze i uzbudljivije chargati i milovati svoju od zelje poludelu bezobraznicu....ubacis zatim prstic unutra i jebes pickicu njime i kad se malo razloka ubacis dva prsta...jebes se njima ...polizes ih ...opet jebes...ali cini ti se da ti je
dovoljno pa uguras i tri ...jojjjjjj....jako ti se jebe...ludis za kurcem....malo ti je bolje i sladje,jer ti je pickica razradjenija i rasirenija I vec spremna da primi veliki k***c u sebi...zeli to...ona zeli.,..zato je njen stisak oko prstica i grcevi kojama steze su mnogo prisniji i tebi bude jako slatko....drazesnim glasicem stenjes i jauces nezno i izazovno dajuci odusaka svom zadovoljstvu....
Aaaaaaahhhhhh...tvoj glas kao da je najdivnija muzika,ali.......
Nisi primetila da te neko posmatra ali osecas neciji pogled na sebi ili zelis da se tako desi....neko gleda tvoje divno uzbudljivo drhtavo telo...komsija stariji na susednoj terasi uzbudjen i jako napaljen izvadio svoj k***c i drka ga nasladjujuci se tobom.........Iako te tri prstica donekle zadovoljavaju tvoja uzavrelost trazi nesto duze jace i sladje da ti udje i da razdrma dublje i brze i kompaktnije.Naravno vibrator ti je pri ruci onako pompezan lep debeo i prilicno dug ....pogledas ga i jace se uzbudis...odmeris ga rukicama i vec zelis da ga stavis u pickicu...ali pre toga ga navlazis usnicama,malo ga lizes i kao da je pravi k***c posisas ...zatim polako primaknes ulazu pickice I pocnes da se jebes njime...aaahhhh....uzdahnes i uguras isprva samo glavic u svojoj malenoj rupici i razvrtis tako kruzeci i razradjujuci i guras malo po malo sve dublje i sve jace i prosto se pitas zar ce moci ceo da udje unutra....aaaaahhhhh jauknes malo od bola malo od slasti a on vibrirajuci uklizava sve dublje i sve brze u tvojoj vlaznoj vrelini.Odjednom naglo uguras ceo ostatak ogromnog vibratora ispunis se do kraja i vrisnes svojim erotskim glasicem....i tek sada primetis da te komsija zaista posmatra i da je jako uzbudjen.....to te jos vise nadrazi i uzbud da si okrenula vibrator na speed brzinu i razvaljujes sebe jebanjem I ubrzanim jaukanjem sladostrasca....aaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhh...........
Tvoj zvucni orgazam izazove komsiju da poludi od zelje i on neobuzdano vec drka svoju kurcinu i dahce da i ti njega cujes....jos vise se uzbudis i nemilosrdno zabijes vibrator ...ali opet ti nije dovoljno pickica ti sva u grcu pustila sokice i stegla jako vibro uvijajuci se oko njega i zeli jos...i jos...jos....zabijes najjace sto mozes i osetis kako ti se zabija i drma tvoju utrobu i trese te celu u grcu orgazma...Ne znas sta je jace dali drmanje kurca ili tvoja unutarnja strast koja te trese silinom orgazma.......aaaaaaaaahhhhhhhh.......mmmmmm......svrsavas urlikom erotike i slasti i tako izazivas svojim mekanim I prodornim glasicem komsiju da jako napaljivo poludi od zelje i sve brze da drka svoju uzavrelu kurcinu.......aaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh svrsavas dugo i neobuzdano....malo podignes glavu i osmotris koliko je duboko vibrator u tvojoj pickici...uzivas u lepoti tvoje ispunjene pice a zatim pogledas komsiju izazovno i uzivas u pogledu na njegov drkajuci k***c......pa nastavis da dozivljavas orgazam jos napaljenije strasnije,vristis uzdises glasno melodicnim glasicem od kojeg bi svaki muskarac svrsio na tren i odmah......da,pa i komsija je morao svrsavati nije vise covek mogao izdrzati...gledas kao na filmu kako njegov k***c obilno ejakulira i sprica spermu,dok mi je lice u grcu a telo povijeno.....zategnuto u grchu orgazma ...ruka munjevitim pokretima drka uzavreli k***c i cedi ga do poslednje kapi kao da zeli izazvati tebe ,da ti stvori jos vecu zelju da se jebes....i tako je...ti malo iz sazaljenja a vise zbog svoje neobuzdane pozude za kurcem dajes mu znak da dodje kod tebe da uzivate uzajamno i zajedno zadovoljite svoje strasti.
Komsija malo iscrpljem i iscedjen ali presrecan i zeljan sto ima priliku da jebe tako lepu i slatku pickicu pridje ti i stavlja ti se na raspolaganju...kazes mu da sedne mirno i da se opusti,prepusti tebi,....dodirujes ga svuda po telu...milujes i masiras nezno i strasno ljubis mu telo....jezicicem palacas po vratu,ramenima,grudima...ugrizes mu bradavice,kruzno jezikom polizes...ljubis i lizes njegov stomak....ujedes zubicima da ga zaboli i uzbudi...dok mu rukicama milujes jaja i vec osecas kako njegov k***c ponovo narasta...ulazi u jebacku formu a ti mu pohotno jezicicem lizes glavic..nezno mu ga sisas i uvlacis dublje u svoja slatka usta...tako ucinis da njegov k***c tvrdim i mocnim i spremnim za razorno jebanje tvoje tesne i malene pickice..osecas k***c u usnama kako postaje sve nabrekliji i sve sladji...a tvoja pickica zeli da ga primi u sebi ...zelja je vec neobuzdano jaka.
Okrenes se i postavis svoje telo na kolenima...kleknes istrtis guzu i tako pokazes pickicu njegovom kurcu da ti pridje zguza i da ti ga tako zabije ...pridje ti...prvo te lizne onjusi ponovo polize i tek tada stavi k***c na ulazu medene i jako uske pickice ali vrlo vlazne i...i...kao poludeo naglim trzajem zabije svoj uspaljemi kuracu tebi I probije ti picu.....aaaaaahhhhhhh....zastenjala si...i primila ga u sebi kruzeci guzom i nabijajuci se da ti udje sto jace i sto dublje...vec se jebete ritmicki uskladjenim pokretima i tvoja pickica se zadovoljava vrelim zivim tvrdim mesom pompeznog kurca ....jebete se ...jebete....
Dok ste vi zaneseni sobom,niste ni primetili da sam ja naisao I posto sam shvatio o cemu se radi,bilo mi je drago zbog tebe,a tvoje zadovoljstvo me je uzbudilo,pa sam vam se tiho prisunjao....posamatrao vas i jako se napalio...svukao sam se gol i vec sam nadrkavao svoj k***c koji mi je naglo porastao i postao udrvljen i jako zeljan..

.............Tvoja pickica nezasita i zeli nesto jos vece i jos jace...zeli moj k***c da joj udje do najvecih dubina a jako je raspaljena kurcem komsije,koji je vise nemoze zadovoljiti...pa moras posegnuti za mojom kurcinom.....Zatrazis od mene da legnem sa kurcem uspravljenim gordo uvis i otrgnes sa njegovog kurca i postavis se tako da si otvorom pickice iznad glavica mog veceg i debljeg...tvoja sladostrasnica izmedju tvojih divnih nogica bogata izvorima vrelih miomirisnih sokova izazovno rasirena zjapi malo poluotvorena zeljno ceka jedva odolevajuci da joj on udje onako nabreklo poludeo i zabije joj se ...zabijeeeee.....
Hvatas me jako za guze podizes malo uvis i privlacis sebi kurcem na pickicu i naglo sedass.....aaaaaaahhhhhhh.......sireci zidnice vrele pickice taj ogromni k***c uklizava u medenoj uskoj pickici....aaaaaahhhhhhhhhh prodire duboko razara je i udara u dnu dotacuci matericu,a tebi se vrti u glavi od slasti jer celim telom te prozimaju zmarci strasti...aaahhhh
Zajednicxkim pozudnim pokretima zabijamo ogromno nabreklu kurcinu .... zabijamo slatko pomalo bolno ali do najvecih dubina od kojih imas osecaj da ulazim ceo u tvom telu a ja osecamn kako ulazim u tako medenom telu i mislim da si cela postala pickica kao melem slatka .....na taj nacin zadovoljavamo tvoju veliku pozudu...jebemo se brzo,obostranim pokretima.....tvoja ga pickica uvlaci...jojjjjjj zaista je slatka uzbudljiva,joj dahcem jako...zvaces ga i stezes misicama pickice kao usnama kad sisas ali jos sladje jos neznije i vrelije....aaaaaahhhhhhh...razlivamo se itopimo u slaSTI.....DIVOTAAAAAA.......
Komsija sve to gleda i poludece od zelje...njegov k***c je uskracen slatkom pickicom,ali i on zeli nesto da radi...hhhmmmmm.....odusevljen tvojom lepotom covek pocne da te ljubi po ledjima ramenima...ljubi i lize od vratnih prsljena nize niz kichmu sve do poslednjeg guzinog prsljena i nize ljubeci i lizuci chmar.....aaaahhh ...tebi tako slatko jer ti pickica razapeta,napunjena mojim kurcem pa se jos jace meskoljis na njemu a podajuci guzu komsiji cime izazivas kod njega zelju da jebe...mnogo mu se jebe ...hhmmm....najzad se setio ...tvoj chmar podatno izaziva da ti zabije k***c u njemu.....aaaaaahhhhhh.....covek se odjednom pretvara u zvera...uhvati te za kosu vrlo grubo povuce te i kao najludja zivotinja svom snagom zarije k***c u preuskom chmaru tako jako da si vrisnula da se culo vrlo daleko...jojj koliko je moj k***c duboko u picici toliko je njegov u cmaru .....pocepali smo te i ti se sada suludo jebes sa dva kurca neznajuci sta ti je sladje....ludilo...... covek ne prestaje dok jebe nemilosrdno noktima grebe,shtipa za ramena zatim te ujeda po vratu kao divlji pastuv zdrebicu tako jako da si poludela od bola ....vrishtis i jauces kao da te deru....aaauuufff.....trazis spoas u moj k***c i nabijas se na njemu,ali i ja sam sada postao lud,uhvatio sam zubima tvoje sise i ujedam ih i grizem kao kad gladan tigar neleti na sirovo meso...jojjjjjjjj poludeces...sta ces moras i ti uzvratiti na isti nacin...nemas gde bezati u makazama kurceva i divljih ljudi-zveri,i ti postajes zverica .....pocnes nemilosrdno da me ujedas za ramena kao tigrica noktima da me grebes po grudima a jednom rukom naopacke grebes i stipes njega po guzama i mi svi skupa pretvoreni u podivljale zveri jebemo se i urlamo od bola i sladostrasca....aaaahhhh.....aaaaaaaaaaaaaaaaaa hhhhhhhhhhhh.....jeci na sve strane
Za to vreme supruga komsije slusa i ne zna o cemu se radi...u nedoumici je dali da pozove policiju ili da prvo vidi o cemu se radi.......hhhhhhhhmmmmmmmmmmmmm....razmislja ona.A nas troje se jebemo tako ludo i uskladjeno ritmickim pokretima da je divota,posebno tebi razapetoj na dva kurca spojena sa nama u sendvicu nadenuta i ispunjena i time tako jako zadovoljena i srecna zbog toga da ces poludeti ....toliko ti sladostrasno da si ponovo po ko zna koji put na vrhuncu extazeeeeeeee....iz tvoje pickice cure potoci sokova,iz mog kurca takodje curi od siline slasti i jebanja,a komsija vec svrsava po malo u tvojoj guzici iz koje se sliva sperma i pomaze podmazivanju mog ogromnog kurca u tvojoj pickici uskoj da lakse i munjevitom brzinom jebe tvoju poludelu ....jos malo...jos malo i svi bi se mi izlili jako obilno i nezadrzivo....mmmmmmmmmm.....
Ali za to vreme je njegova supruga vec usla i nasla se u cudu kad je ugledala nas jakih jebaca kako jebemo tvoje krhko i zenstveno telo i dahcemo u ropcu strasti ......jaucemo vristimo.A njoj je sve to tako bilo uzbudljivo a jos vise kad je ugledala svog muza kako jebe,da je gurnula svoju rukicu i pickici i pocela se drkati.....
Moglo bi se nastaviti
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:26 pm.