Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

sta mislite sa sex sa vasim profesorom u kabinetu ?
Ja bih prije sa profesoricom... ili sa jednom asistenticom...
Ja imam jednu profesorku iz gimnazije koji bih bilo kad bilo gde.

A o mojoj profesorci iz Engleskog iz osnovne skole i dan danas fantaziram povremeno.

Nemam nijednu profesorku na faxu koju bi kresn'o
hm. pa ja kao profesorka znam da se mnogo muskarca lozi na samu pomisao da ja to jesam ali se nikada ne bih upustila u vezu sa svojim sadasnjim ili bivsim djakom...to mi je totalno devijantno, skoro incestuozno. ali jesam bila sa mnogo mladjim deckom koji je tada bio maturant. cak sam mu i maturski iz srpskog pisala sms-ovima...ali ipak glasam za starije. makar malo - profesija ne bitna
hm. pa ja kao profesorka znam da se mnogo muskarca lozi na samu pomisao da ja to jesam ali se nikada ne bih upustila u vezu sa svojim sadasnjim ili bivsim djakom
NIKAD NE RECI NIKAD!!!SmileSmile
P.S. Nije lako tvojim djacimaSmile
Glasam za sex sa profesorom , pod uslovom da sam ja taj profesor.
A studentkinja, moze neka sa prava, filologije, ma moze bilo koja, koja ce redovno da mi dolazi na predavanja Smile
Sto da ne ako profesor(ka)dobro izgleda, ako je mlad(a) i ako to radis iz zelje za sex-om a ne za prolaznom ocenom na ispitu.
Kakve pervrzije...ccc!Da vidite kakvih profesora ima po Nisu nikad vam ovakva ideja ne bi pala na pamet... Smile
Prije nego pocnu da rade, prosvjetne radnike bi obavezno trebalo testirati...
Prije nego pocnu da rade, prosvjetne radnike bi obavezno trebalo testirati...
Pojedinacno ili grupno?Smile
Nazalost, vjerujem da ih ima sasvim dovoljno po skolama, da bi mogle da se organizuju grupne terapije...
Mnogo ih je koji su zalutali u tu profesiju, a sto nije steta samo za njih, nego i za nasu djecu..
Pouzdano znam da je to cesta pojava u beogradskim srednjim skolama ( pogotovo kod profesora fizickog vaspitanja )
sto da ne kresnem profesorku, to je bas cool
kad se vec pominje skola, moja drugarica je drkala tipu u zadnjoj klupi za vreme casa!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:35 pm.