Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Blazenstvo
Napisano i doslo do kraja
Pomalo iz inata ali vise zbog nekih osoba koje mi se javljaju na private
Hvala svima koji budu zeleli procitati
...............

k***c mi je vec tvrd kao stena... skroz je narastao...deluje strahovito iz glavica cure sokovi...posluzice za podmaz....njena pickica takodje slini,ali jako uska, a vec jako zeljna i spremna da ga primi u sebi....i sad ce se desiti ono za prvi put primiti veliku kurcinu u sebi....hhhhmmmmmmmm
A ti kao partnerica posmatras to i pokusavas rukama da joj rasiris usku pickicu....ko ce sada da odluci kad da ga zabijemo....inicijativa je njena...ona ce osetiti strasan prodor i ona treba da odluci u kom trenu da se to desi....vrisne glasicem ....hajde hajdeeeeeeeeeee....zabijjjjjjjj!!!
Aaaaaaahhhhhhh kako me je to uzbudilo,taj glasic pomalo moleciv vise pohotan iz dubine bica njenog....primakne otvor pickice na glavic...oseti ga kako je tvrd i velik i kako joj se pica siri i mada je usko,vrlo usko ipak pocne uklizavati,a za to vreme ti uzbudjena guras je ka mom kurcu pa i ona sama nemogavsi odoleti vise primakne se da se nadene na njega...a zapnem i ja......aaaaaaaahhhhhhhh ....od silnih sokova mojih i njenih ulaz je zadivljujuce klizav i taj veliki glavic tvrd kao kamen je vec uklizao.....
Aaaaaahhhhhh...vrisnula je i osetila kako je vreo i debeo i kako joj siri otvor pickice i pritiska da udje jos dublje,jer jos treba dok se ceo zabije u njenoj tesnoj pickici....da se zabije svom svojom duzinom u tako uskom
mestascu...ona nema vise namere da se odupre i da odugovlaci a i moj k***c je vec krenuo i nikako ne zeli nazad vec samo napred.... tako je zeljna da ga primi celog da je poludela od pozude....
Zapovedila je.... jebiiiii meee !!!!!aaaaaahhhhhhhhh kad sam osetio svu njenu pozudu ,jojjjjjjjj kako sam se uzbudio i kao poludeo zabio svom svojom snagom mocnog kurca zestoko u njenoj pickici svom zestinom....zabio i osetio kako se moj k***c zario skoro do pola.....osetila je strasni slatki bol...vrisnula aaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!uuuuuuuuufffffffffffff
i nemajuci sta zubima uhvatila tvoju vrelu picu, ugrizla te tako jako da si i ti vrisnula......
Kako sam se osecao mocno i srecno sto sam prodro u njenu pozudnu pickicu.....mmmmmmmmmmmmmmmmmmm i jos zeljnije i jace zapeo da je jebem da je cepam....istovremeno ona je imala tako veliku strast da ga oseti celog u sebi pa se je jos jace primakla ka meni i on je vec uklizavao dublje....taj tupi bol od debelog kurca vec je poceo slatko da svrbi i mi smo se jebali vrlo pozudno dahcuci i uzdisuci....jaka zelja da joj moj k***c udje sasvim i jace ucinila je da se mi neobaziruci na nista pocnemo j****i sloznim ritmickim pokretima...
Ja je jebem a ona oseca sexualnu bol...sladostrasnu bol....neodoljivu bol koju jebanjem zeli ublaziti i pretvoriti u strast....zato jos zesce se pokrene prema mom kurcu napred nazad napred nazad i silina sokova ucini da moj k***c vec sladunjavo klizi u njenoj pickici.....aaaaaaaahhhhhh kako je slatko...zato svom snagom i zeljom zabijem taj veliki k***c unutra i on joj se zabije u pici skoro do kraja razbijajuci njenu unutrasnjost i ona je
osetila tupu i sladunjavu bol upijajuci k***c do dubine njene materice....aaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhh......oseca kako ta ogromna kurcina ispunjuje celu njenu malenu pickicu sireci je i cepajuci joj najvece dubine.........aaaaaaaaahhhhhhhhhh ,,,,,,,aaaaaaahhhhhhhhh!!!
Osecam kako sam zaronio u dubine zeljene i voljene pickice,osecam kako je vrela kako je intimna i prisna kako je glatka i slatka divna.....tako je prisno osecam tako zeljno i tako duboko da sam osetio bas svu slast jebanja i tako bio srecan ....jos malo se promeskoljimo guzama i zapnemo da oseti jaja po svojoj guzi a da joj pritisnem klitoris sa mojom stidnom kosti i eto aaaaaaaahhhhhhhhh etooooooooooo !!!!!!!!!!
Strasan prodor u nevinoj pickici ja do kraja do jaja do balcaka.....
Progutala ga je! Progutala tu ogromnu kurcinu kao stenu u sebi u svojoj pickici i ne da joj napolje vise...a i gde ce uvalio se ugnjezdio se u tako tesnom procepu da nemoze niti zeli vise nazad.....oseca kako je jebem a jajima mlataram po guzi.....jos vise se uzbudi i jebe se jebe samnom ludo i neobuzdano....aaahhhhhhhh !!!!!!!!!!!!!
Zelis da je jebem dugo....dugo..... dugo... zelis da je jebem bolno i razorno da prodirem u njoj sve brze i brze ....najbrze moguce....da boli
...da sladi....da raskrci put jednom zauvek svim kurcima koji ce je tek
....aaaaaaaahhhhhhhh....kako je lepo j****i se....To je nesto najlepse na svetu.....jebem je i drzim za kukove...nabijam sve jace....i jace...sve vrelije i klizavije....rasklizala se njena pickica od silnih sokica nasih,od slasti i divote pickica pocinje da zvace i steze...steze ga i grci se oko njega uvija izvija isteze i uziva sa njim.
Jebemo se ....jabemoooooooo......razaramo.....tako smo blizu nasem
vrhunskom osecaju blazenstva...savrsenstva jebackog cina....A i ti da poludis od uzbudjenja i prizora koji gledas...pomazes i ti svojom pickom se nabijas na njen jezik pa ti lize celu picku a rukom ti drazi klitoris i jebe tvoju guzu prstima...a ti pomazes meni tako sto joj drkas klitoris a noktima grebuckas po klizajucem kurcu,kojeg zestoko zarivam u raspaljenoj pickici njenoj,dok se sokovi izlivaju i klizaju niz guzu......njena pickica i moj k***c se tako slatko jebu jebuuuuuuuuuuuu i....Aaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhh,svrsavamo zajedno. Svrsavamo u extazi sladostrasca..... drhtimo celim telima,dahcemo... vristimo...Razvalili smo jedno drugo!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:30 pm.