Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Imam 30 godina, udata u srecnom braku, u pravom smislu reci, ali eto zivot ponekada preokrene sve i desavaju se stvari o kojima se i ne sanja.
Kao devojka sam bila vrlo atraktivna, uvek doterana po modnim trendovima, a sad hvalila se ili ne ja sam kazu izuzetno zgodna i lepa. Prava crnka sa zelenim ocima, bez ijednog grama viska, socnih usana, grudi 3 plus a guza kruskatih i kazu najizazovnija. Naravno sve to uklopljeno u garderobu u mom stilu, a i sve sto ide uz to, sminka, frizura, parfemcici I detaljicici….
Ali ok, to je cisto radi mog opisa ukratko.
Koliko je dobro sve to, toliko mi je zadavalo problema. Osecala sam se samopouzdano i samosvesno. Ali zbog toga su me se mladju muskarci pribojavali a stariji me nisu privlacili onda i verovali ili ne ja sam ostala device cak i kad sam krenula na fakultet.
Bar to mi je islo od ruke i posvetila sam se tome, zavrsila sam u rekordnom vremenu i potrazila posao. Vec sam shvatila da mi je krajnje vreme da i ja dozivim ljubav i prvi sexualni odnos. Srela sam njega, muskarca kao iz bajke lepog, zgodnog, pozeljnog, kulturnog i finog i bez imalo razmisljanja upustila se sa njim u ljubavnu igru i posle desetak dana ja sam mu se prepustila. Oduzeo mi je nevinost bez po muke izdrzala sam sve i toliko bila aktivna da je bio odusevljen. Kao po zelji tek nekoliko meseci kasnije mi smo usli u brak.
Nije cilj, pa bih samo kratko rekla, ziveli smo ko u raju. Ljubav i sex kakav se samo pozeleti moze, sklad razumevanje, experimentisanje u svemu, ali onako fino nezno sa stilom i cak i dan danas je ko u fantaziji sa njim.
Ali, nikako nisam mogla zabremeniti. Ispitao se i nije bio problem u njemu. Cak i ja sam bila zdrava, ali cudno nikako da do toga dodje. Ok nema veze, nije ni to razlog ovog pisanja. Jednostavno sam pocela razmisljati o promeni nacina zivota.
Desilo se da je on otisao na sluzbeni put, meni bilo dosadno i posla sam po shopovima da ubijem vreme. Sretnem iznenada jednu drugaricu koju godinama nisam videla, jer bile smo bliske ranije, ali ona je krenula nekim putem daleko od mog zivota i tako. Saznala sam o njoj da je bila razvedena i postala promiskuitetna i nista vise.
A sad, ja slobodna, ona mi se obradovala i naravno sele smo u kaficu da popijemo po kaficu pa se lepo opustile pricajuci o svemu. Pohvalila mi se da ima trenutno nekog tipa koji je sasvim neobican ljubavnik i da ce popodne on doci kod nje. Pre toga sam joj rekla da mi je muz odsutan a da sam ja slobodna, pa je verovatno htela da mi pripremi neku igru ili jednostavno tako trebalo da se desi. Pozvala me je da odemo kod nje I da budemo zajedno na rucku, pre nego on dodje. Prihvatila sam, sto da ne......
........
Kod nje smo se malo opustile uz casicu vina a razgovarajuci stigle do trece koju smo samo kucnile. Bilo mi nekako toplo a pomalo zagrejana nisam zurila krenuti kuci. Medjutim priblizavalo se vreme kad ce joj partner stici. Morala sam krenuti, ali pre toga udjem u wc. Kada sam izasla, drugarica mi rekla da udjemo u drugu sobu da mi pokaze nesto. A tamo kompjuter sa celom opremom, na ekranu kamera koja sve snima u sobi gde smo mi sedele, soba sredjena u erotskom stilu a osecao se i miris sexa. Bila mi nekako prijatna pa sam htela udahnuti taj miris. Pomislila sam u sebi, bas bih volela da sedim za kompom I da pomocu kamere gledam sta ce mi drugarica raditi sa tim tipom.
Kao da mi je citala misli, stala mi je iza ledja uhvatila me za ramena i rekla: “ a sta se ti zuris, bas bih volela da me vidis u akciji pa da posle o tome malo popricamo” Hajde sedi tu i posmatraj njemu necu reci da si ti tu.
Kao zamislila sam se a ona je dodala ” daj budi drugarica, nista ti se nece desiti, volim kad me posmatraju dok se jebem”. Pocrvenela sam sto od vina sto od neobicne prilike da dozivim nesto nesvakidasnje pa sam je spontano zagrlila rekavsi da cu biti voajerka kad ona to zeli. Poljubila me rekavsi hvala i krenula da se spremi za tipa koji ubrzo stize.
Znajuci da je ja gledam namerno je pred kamerom gestakulirajuci prema meni isprobavala donji ves sa podvezicama i ostalim ukrascicima, kao minic, bodycu, stiklice I drugo. Zaista je delovala sexy i po prvi put u zivotu osetila sam naklonost i uzbudjenje prema zenskom telu. Mozda je to od vina govorila sam sebi, ali nista lose, bas mi je zanimljivo.
…..
Ulazi frajer, nimalo lep, mozda i ruzan ali ostrog pogleda I drskog ponasanja. Doduse imao je zgodno muzjacko telo.
Ona mu krene u susret radosna i srecna, osmehnuta i razdragana da
mu se baci u zagrljaj. Ali ne, on je hteo drugacije. Na moje zaprepascenje opali joj jedan samar ljutito i naredi da stane u mestu u stavu mirno.
Pridje joj i svuce gornji deo odece...ostala je samo u majici tesnoj
crne boje bez brusa, ona pruzi ruke da ga zagrli a on joj opet udari jos jedan samar i naredi joj da bude mirna. Gledam i nesto se u meni buni, zasto prihvata to. A grubijan uzme makaze i pocne da skljocam njima ...uplasila sam se da joj mozda ne posece kosu...a njena kosa tako lepa da i mene kao zenu uzbudjuje.
Ali on ima drugih planova, prstom leve ruke uhvati njenu desnu bradavicu povuce je preko majice i krene makazama...
Jjojjjjjjj...da nije mozda poludeo....jojjjjjj...ali nije, ispusti bradavicu i ostane mnajica gde se dodiruje sa bradavicom.....posece majici na tom mestu i pusti da se vrati nazad. Pogledam i vidim da je samo bradavica gola /taman toliko je posekao/...zatim to isto uradii i sa drugom...majica je citava i sise
su nedodirnute ali bradavice strce gole i zeljne, jako uzbudjene pomalo
od straha /tako se meni cini/ a vise od radosti jer ce im se desavati nesto neobicno.
Divno izgleda na kameri koju zumiram .On ide dalje....rasiri joj noge i preko
gacica pocne da gura prst u vec vrlo vlaznoj pickici ...time samo odbelezi koliko da posece .....povuce vlazni deo gacica, skljocne makazicama i put ka pickici je slobodan i sada ce joj se svasta desavati.
Gledam njeno telo i divim mu se, osetim neku toplinu medju nogama. Ah pa ja se to palim na telo svoje drugarice.
Paznja je usmerena tamo i nemogu shvatiti sta se desava. Ocekivala sam pravi sex mozda I divlji I po necemu neobican, ali sad ovo mi nekako cudno a jako me pali. Drugarica stoji I ceka sta ce on zahtevati od nje.
On izvadi svoj kurac iz pantalona, svestan toga cime raspolaze i kao da zna da da ga ja snimam i gledam pomocu kamere pocne da ga zateze.
Jojjjjj kad sam ugledala tog monstruma od kurca, pa to nije kurac nego grdosija ogromno dug i debeo, mnogo veci nego sto moj suprug ima i koji me je jedini do sada jebao. Osetila sam veliko uzbudjenje zbog tog kurca, koji je izazvao pohotu u mojoj utrobi....Moja domacinska pickica je pozelela divljacki kurac da je cela postala vlazna.
Jedva sam cekala kada ce poceti da jebe moju drugaricu da ga vidim na delu.

Ali umesto njega, daje joj debelu i dugu kobasicu veliku kao kurac i tera je da sama sebi zabije u guzu....ona je mekana i osecaj je slican kurcu jedino nema pulsiranja vrele krvi,ali dovoljno je uzbudljivo za guzu....polako je ugurava malo povlaci nazad i opet dublje gura sve dok je nije do kraja ugurala i popunila anus osecajuci malu tupu bol ali neverovatan nadrazaj koji izaziva ludu strast i pozudu u pickici...zatim joj daje jos jednu kobasicu koju ona sada ugura lagano u pickicu koja je stisnuta od napetosti u guzi i jako nadrazena da joj je kobasica dobro dosla i bas joj se zgodno uklizala medju zidnicama.
Aaaaaaaahhhhhhh.....zastenjala je.
Tako popunjena a pogledom usmerenim na kurac tipa pocela je uzivati.
Aaaahhhh uzdahnula sam i ja ....kako lepo izgledaju njena guza i pickica napunjene kobasicama.....gledam i moja rukica nesvesno ide ispod vlaznih gacica.
A tipu kurac poludeo i trazi da ga zesce drka, jos stravicnije narastao I nabrekao.
Drugarica zanesena uzivajuci sa kobasicama i jebe samu sebe izazivajuci nas jos vise, jer zna da tog divljaka to pali, a zna da je I ja snimam na kameri.
................
Onda frajer uzme crvene tresnje stisne ih i cedi po njenim sisama, bradavicama i njihov sokic curi i tece niz stomak i sliva se ka pickici i prema guzi i jos vise je nadrazuje da joj pozuda vec gori iznutra.... zatim trlja tresnjama klitoris dok su joj kobasice unutra, pa izgleda kao da joj je pickica raskrvavljena...od cega sam se uzbudila jako...
Gde mu takve ideje dodju?
Opet postaje grub i uzme da joj stipe bradavice, ali bas grubo I bolno...ona se kao buni...ali on je smiri jednim jakim samarom po guzi i naredi joj da nastavi jebati se sa kobasicama … on klekne i lize njenu pickicu po klitorisu.... lize je kao da je krvava a rukama vuce bradavice i pomalo ih povredjuje dozirano a u stvari dodatno je uzbudjuje.
Najednom prestane lizati i uhvatim joj ruke stavi ih oko svojih guza da bi mu ona zarila nokte i zabije kurac vec jako napetog u njena zedna usta i pocne da je jebe u njima.
A ona ga tako slatko lize da je uvukla kurac u svom grlu i uzivas gledajuci mu blazen izraz lica....pushi mi ga i sisa da ga izludi ,ali pica joj je jako vlazna i zeljna...hhhmmmmm...osetila da mu je kurac dovoljno tvrd i nabrekao i pomisli da treba da jebe....
Naglo ga iznenadi...ustane ,sada ona njemu zalepi samar i gurne ga na podu i uzjasi naglo poludelo divlje i zestoko nasedne na njegov uzavreli vlazni kurac......nasedne do jaja da ju je zabolelo ,ali je popunila gladnu pickicu vrelim kurcem, u koji jako pulsira krv u njegovim zilama sto je za nju jako lepo i sladjano....ali kako se nadenula zestoko a kako je kurac vrlo debeo guza joj se razapela i malo podzinula pa bi i ona htela kurac,,,
Gledam u cudu kako je mogla tako naglo da primi tu ogromnu kurcinu i meni poteku obilni sokovi da sam se morala zestoko drkati.
Jebali su se divlje I strastveno da je odjekivalo, a ja tako rado pozelela da im se mogu pridruziti...............
Ne bih opisivala njihovu orgiju koja je potrajala vrlo dugo I od koje sam bila toliko napaljena da je ispod moje guze bila barica sokova, ali na kraju joj je frajer svrsio u picku dao joj kurcinu da mu je olize I dok je ona hvatala dah ostala lezati, on je ustao i rekavsi joj da sledeci put zeli nesto novo, kad smisli da mu se javi ako ga zeli videti I otisao.
Gledam ja I zumiram u njenu picku iz koje se cedi obilato sperma I uhvatim sebe da zelim polizati njenu nabubrelu zacrvenelu i razjebenu pichku.
Ona kao da vec zna sta se desava samnom, pozove me kaziprstom, ostajuci u lezecem stavu, osmehujuci mi se izazovno.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 10:55 am.