Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jedna od danasnjih vesti koja se "probila" kroz politicke i vesti o naglom skoku i padu akcija, bila je i vest o hapsenju Dragana Dzajica i Vladimira Cvetkovica. Pre par dana smo culi da su uhapseni neki ljudi zbog namestanja rezultata....

Ali, ne bih ja o kriminalu u sportu. Interesuje me kako se osecate kada saznate da je neki od vasih sportskih idola osumnjicen za kriminal. Kada saznate da je neko kome smo se divili i idealizovali ga, neko ko je bio nas junak, u stvari samo covek i to optuzen za vrlo sramna dela...
To je tek pocetak, pa propevali su neki. Ne radujem se nicijem hapsenju, niti nesreci, a naravno da je jos bolnije ako se radi o nekome o kome si imao visoko misljene... idealizovao ga.
Strasno, zaista.
i sama pomisao je okrutna ali tek kada pravosudni organ dokazhe krivitzu, a mislim da nema mesta brutalnom hapshenju kao onog choveka iz NS Vojvodina... winkwinkwink
Mislis Bata Pezho.... nikada osudjivan, ne znam.
jes a odma su poveli kamere i ostala sranja jebo ih b92 a apse ih zato sto se nisu istalili sa ministrom nekim da jesu ne bi bilo apsenja nataknem ih na patku a i onog mamlaza drulica koje je to govedo nema dalje
jes jes nego sad im odgovara kad treba da potpisu nezavisnost kosova i tako to pih kaki pederi apse coveka a on vozi astru

eee taj, chista brutalnost, kao da je ubitza... winkwinkwink
Pricao mi momak koji je posmatrao malo "blize" sve to, kaze kao
u americkim filmovima, policija kao pauci po zgradi.... ma jezivo,
a on siroma mislio da je "skrivena kamera".......
jes a odma su poveli kamere i ostala sranja jebo ih b92 a apse ih zato sto se nisu istalili sa ministrom nekim da jesu ne bi bilo apsenja nataknem ih na patku a i onog mamlaza drulica koje je to govedo nema dalje

a, taj dechko nije proshao ni u Bel. Lokerenu, pa mozhda bi svoj "kvalitet" hteo da naplati sad tamo odakle je krenuo ali ako se falsifikovalo bilo shta i bilo ko naravno da je kazhnjivo ali ako ne bude to tako onda bi nechije fotelje trebale da lete, ipak je to chovek koji je mnogo zaduzhio srpski fudbal... winkwinkwink
Pardon... NEMOGUCA MISIJA.... to je i rekao, kao nemojte me zezati provalio sam vas, medjutim odneo vrag shalu... pravac BG
Pricao mi momak koji je posmatrao malo "blize" sve to, kaze kao
u americkim filmovima, policija kao pauci po zgradi.... ma jezivo,
a on siroma mislio da je "skrivena kamera".......

chisto kurchenje, eto... winkwinkwink
Heeeeeeeeeeeej, nisam vas to pitao! Pitao sam kako na VAS deluju takve vesti, kada za nekoga ko je do juce bio vas junak cujete takvo sta....

Navedeni primeri nisu usamljeni, oni su bili samo povod za moje pitanje....
[quote="ishtar"]To je tek pocetak, pa propevali su neki. Ne radujem se nicijem hapsenju, niti nesreci, a naravno da je jos bolnije ako se radi o nekome o kome si imao visoko misljene... idealizovao ga.
Strasno, zaista.

Pitao si nas, polakooooo, u shock smo. Pa kako da deluje
nego uzasno. Gledam u vestima Dzaju legendu, Cvetkovica....
lisice, marica... pa sta da kazem, viecemo sta ce pokazati istraga,
oni su pre mesec dana objavili da su cisti, i da policija moze da radi svoj posao... ajde, videcemo!

Bata Buturović evil
Kakav bre Bata Pežo......uffffffffff....opet se pametuje evil bolje ćutati, nego se blamirati lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 pm.